Як зробити макет ракети. макет ракети з паперу.

У сучасному світі космічна тематика дещо відійшла на другий план. Тепер престижніше бути юристом або менеджером по продажам чого-небудь. Однак хоча б раз у житті кожен з нас, дивлячись на зоряний купол нічного неба, замислювався над тим, які таємниці приховують у собі далекі планети і галактики. Але для того щоб підкорити космічний простір, необхідний космічний корабель, а на початковому етапі виробництва хоча б макет цього транспортного засобу. Сьогодні ми трохи поговоримо про проектний макет ірованія в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Для кроку 1: лист картону, кольоровий папір, ножиці.
  • Для кроку 2: пивна пляшка, газетний папір, клей ПВА, ніж, фольга, кольорова і біла папір, скотч, степлер.
  • Для кроку 3: гіпс, пластилін або декоративна глина.
Інструкція
1
Беремо лист картону, малюємо космічний корабель, вирізаємо. Оформляємо отриманий шаблон за допомогою кольорового паперу. Далі робимо дві опори (за принципом ніжок) з того ж картону, щоб ракета володіла стійкістю. От і все. Поставте її на полицю і можете вважати, що вже однією ногою на шляху підкорення космосу. А для більшої переконливості, виріжте ілюмінатор і вставте туди свою фотографію.
2
Порожню пивну пляшку обклеюємо газетним папером за допомогою клею ПВА, залишаємо до повного висихання. Акуратно знімаємо вийшла форму, попередньо розрізавши її ножем для паперу на дві половинки. Склеюємо частини вийшла конструкції між собою, робимо проріз для ілюмінатора. Тепер оформляємо за допомогою білого паперу або фольги, криє крила з кольорового паперу за допомогою скотча або степлера. Подальша доробка моделі проводитися відповідно до смаковими уподобаннями автора.
3
Використовуйте гіпс, пластилін, декоративну глину. Виліпите таку установку, яка необхідна саме вам. Це може бути не тільки ракета, але і місяцехід, а то і орбітальна станція.
4
Як варіант, можна купити спеціальний набір для моделювання та зібрати ракету з вже наявних заготовок. Якщо все правильно зробити, то вийде красиво і крім задоволення від процесу, ви отримаєте справжнісінький космічний корабель в мініатюрі.
Зверніть увагу
Успіхів у творчих починаннях!
Корисна порада
Робота над створенням будь-якого пристрою починається з креслення. Намалюйте те, що хочете побачити і працюйте над наявним чином.
Папір - матеріал, з якого можна зробити практично будь-яку фігурку, а так же порадувати свою дитину, швидко зробивши йому саморобку, або дати дитині завдання що-небудь зробити з паперу своїми руками.
Вам знадобиться
  • Лист паперу (квадрат) і трохи терпіння.
Інструкція
1
Для початку необхідно підготувати базову форму "подвійний трикутник" (наприклад, бомбочка робиться з такої-ж заготовки).
2
Складіть бічні лінії рівно до центру з обох сторін.
3
Складіть ще раз бічні сторони до центру.
4
Далі необхідно розправити всі 4 ніжки майбутньої ракети.
5
Далі відгинаємо куточки під кутом 90 градусів
6
Ракета готова