Як розрахувати зарплату по годинах. розрахунок зарплати 2 години на день.

Зарплату за одну годину роботи потрібно розраховувати для оплати переробки, нічних змін, при не повністю відпрацьованому робочому місяці. Розрахунок слід проводити виходячи з робочого періоду, за який необхідно провести оплату. Для розрахунку погодинних тарифних ставок при зміні форми оплати праці, розрахунок проводиться виходячи з 12 місяців розрахункового періоду.
Інструкція
1
Якщо співробітник відпрацював робочий місяць не повністю, має переробку або нічні години, то для розрахунку оплати за одну годину слід оклад, в даному розрахунковому періоді, розділити на кількість робочих годин за графіком. Отримана цифра буде оплатою за одну годину роботи в даному розрахунковому періоді.
2
При неповністю відпрацьованому місяці потрібно оплату за одну годину роботи помножити на фактично відпрацьовані години в даному місяці.
3
Для оплати нічних годин слід скласти всі час, відпрацьований у ніч з 22 години до 6 ранку. Отримане число помножити на оплату за одну годину і на 20%, якщо інше не вказано у правових нормативних актах підприємства. Кожне підприємство може збільшити процентну ставку за оплату нічних годин на свій розсуд, але виплачувати менше 20% понад оплати за нічні години - протизаконно.
4
При оплаті переробки, якщо співробітник не хоче скористатися додатковим вихідним, слід від фактичного часу роботи відняти призначені години за графіком в даному розрахунковому періоді. Отриману цифру помножити на ставку за одну годину і помножити на 2. Так як, оплата за перероблені години завжди виробляється у подвійному розмірі.
5
Для розрахунку середньорічної оплати за одну годину, потрібно оклад помножити на 12 і розділити на кількість робочих годин у році. За цим розрахунком слід проводити оплату тим співробітникам, які часто беруть лікарняний лист або йдуть у відпустку за свій рахунок.
6
Якщо необхідно розрахувати середню ставку за одну годину за квартал, то сума окладу множиться на 3 і ділиться на кількість робочих годин на кварталі.