Як зробити двигун ваз могутніше. Як зробити мощней двигун своїми руками.

Відповідь на дане питання має на увазі кілька варіантів вирішення поставленої задачі, в числі яких: чип-тюнінг, МД-тюнінг, форсування двигуна, а також все, що пов'язано зі збільшенням робочого об'єму циліндрів.
Вам знадобиться
  • - визначитися з варіантом форсування мотора.
Інструкція
1
Кожен з розглянутих нижче варіантів має свої переваги і недоліки, які необхідно враховувати при визначенні способу, що переслідує мету, пов'язану з підвищенням потужності двигуна.
2
Найбільш оптимальним за вкладеними коштами і результатом віддачі при форсування мотора вважається проведення чип-тюнінгу ЕБУ (електронного блоку управління). Плюсом в даному випадку стає те, що механічні деталі двигуна не піддаються ніяким змінам, а потужність його підвищується до 30%.
3
Недолік чип-тюнінгу в тому, що за допомогою електронного обладнання знімаються обмеження, встановлені виробником, і змінюються параметри робочих характеристики всіх систем мотора, що не може не позначитися негативно на його моторесурсі, який неминуче скоротиться.
4
Проведення МД-тюнінгу здійснюється шляхом установки під карбюратором або дросельним вузлом, а іноді і взамін останнього, спеціального механічного пристосування, завдяки якому ущільнюється повітря, що надходить у впускний колектор. В результаті в камеру згоряння надходить мелкодісперсная паливно-повітряна суміш, і паливо згоряє майже без залишку. Негативним моментом в даному випадку стає часта заміна повітряного фільтра.
5
Спортивний тюнінг мотора передбачає: заміну кривошипно-шатунного механізму, установку іншої поршневий групи, збільшення внутрішнього об'єму циліндрів шляхом розточення, заміну распредвала і клапанів газорозподільного механізму, установку турбіни і т.д., і т.п. В даному випадку відбувається істотне збільшення потужності мотора, аж до дворазового, але такий двигун має досить малим моторесурсом, і вимагає великої витрати грошових коштів автовласника.
6
Перш ніж зважитися на форсування мотора свого автомобіля вивчіть позитивні і негативні сторони кожного способу, і тільки потім приступайте до тюнінгу двигуна.