Як розточити двигун ваз. розточити двигун ваз 2106.

Ключовим параметром будь-якого двигуна внутрішнього згоряння є його робочий об'єм, вимірюваний в літрах. Зазначена величина безпосередньо впливає на развиваемую мотором потужність. І чим потужніший двигун , тим динамічніше автомобіль і вище комфорт управління ім.
Вам знадобиться
  • - верстат для розточування блоків циліндрів,
  • - нова поршнева група.
Інструкція
1
Розточувати новий двигун не має ніякого сенсу, за винятком тих автомобілів, які готуються до участі в спортивних змаганнях. У всіх інших випадках блок циліндрів розточується в ході капітального ремонту силового агрегату.
2
У зв'язку з тим, що розточування блоку циліндрів виробляється на спеціальному промисловому обладнанні, в ході попередньої підготовки до даного процесу, двигун демонтується з моторного відсіку машини.
3
Після виконання даної умови мотор повністю розбирається, і потім виконується дефектовка всіх деталей, з яких він був ще зовсім недавно зібраний.
4
«Оголений» блок циліндрів двигуна доставляється допоміжним транспортом в майстерню до фахівця з расточке зазначених деталей. Майстер, після дослідження та виконання необхідних замірів внутрішніх поверхонь циліндрів вашого блоку, видасть рекомендації з придбання ремонтної поршневий групи певного розміру, яка після покупки доставляється до нього, в цех.
5
Після розточення блоку циліндрів здійснюється складання мотора, після якої капітальний ремонт двигуна вважається закінченим, і в результаті проведеного ремонту силовий агрегат наділяється збільшеним літражем і набуває підвищену потужність.
Перелік робіт, пов'язаних з капітальним ремонтом двигуна, передбачає расточку блоку циліндрів і коленвала. Іноді подібна процедура виконується при форсуванні мотора з метою збільшення його потужності. Наприклад, перед участю в різних змаганнях.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарного інструменту,
  • - комплект поршнів.
Інструкція
1
Ознаками необхідності проведення капітального ремонту двигуна є: підвищена витрата моторного масла і палива, а також нестійка робота двигуна в різних режимах. Як правило, подібні явища супроводжуються надмірним появою диму у відпрацьованих газах.
2
Для проведення зазначеного ремонту, двигун демонтується зі свого штатного місця і поміщається на верстак. Після чого він піддається детальної розбиранні.
3
Розібравши мотор, проводиться дефектовка всіх його деталей. Зношені - підлягають обов'язковій заміні, а дефекти, виявлені в блоці циліндрів, на коленвале і распредвали, усуваються шляхом розточення на спеціальних верстатах кваліфікованими фахівцями, до яких доставляється колінвал, распредвал і блок двигуна разом з новими поршнями, заздалегідь придбаними і призначеними для подальшої установки в мотор. Не забудьте прикрутити на місце нижні опори корінних шийок коленвала.
4
Після виконання робіт, пов'язаних з расточкой і хонингованием блоку циліндрів двигуна і колінчастого вала, фахівець зобов'язаний проінформувати власника про ремонтні розмірах вкладишів, призначених для установки на корінних і шатунних опорах коленвала.
5
Відновлений шляхом розточення блок циліндрів піддається подальшій збірці, але тепер вже форсованого двигуна.