Як знайти несправність.

Поломка автомобіля є в більшості випадків несподіванкою тільки для автомобілістів, що володіють невеликим досвідом «спілкування» з транспортом. Своєчасне проведення планового технічного обслуговування, періодичність якого визначається заводом-виробником, допоможе уникнути водієві багатьох неприємностей, що чекають його в дорозі.
Вам знадобиться
  • - керівництво з ремонту та обслуговування конкретної марки автомобіля.
Інструкція
1
Як в народі кажуть, що біда приходить тоді, коли її зовсім не чекаєш. І якщо на шляху прямування автомобіль поламався, то не слід втрачати присутність духу - вихід з положення, практично завжди знаходиться.
2
По-перше, завжди необхідно визначити характер і ступінь виниклої несправності, і потім вирішити для себе як її усувати (самостійно, або на станції автосервісу) .Утрата автомобілем самостійного способу пересування може статися з різних причин.
3
Наприклад, через зупинку двигуна. Подібна несправність виникає у зв'язку з відмовою таких систем як: запалювання, паливна, електрообладнання - це в кращому випадку, а в гіршому - механічні пошкодження деталей кривошипно-шатунного або газорозподільного механізмів, в результаті виникнення яких мотор заклинило.
4
Останній випадок вважається найважчим, і усунути виниклу несправність самостійно навряд чи у кого вийти. Щоб визначити ступінь поломки, досить спробувати провернути двигун стартером. Якщо колінвал провертається, то слід приступити до виявлення причин, що спровокували повну зупинку мотора.
5
В ході виявлення зазначених обставин, перевіряється факт подачі палива з бензобака в карбюратор, або до форсунок інжекторного двигуна, попутно вивчаючи покрокову інструкцію в керівництві по ремонту вашого автомобіля.
6
Переконавшись в тому, що функціонування системи живлення відбувається в нормальному режимі, необхідно перевірити систему запалювання двигуна. Що допоможе визначити подальші дії, пов'язані з наявністю або відсутністю іскрового розряду між контактами свічки запалювання. Якщо розряд в зазначеному місці відсутній, тоді послідовно перевіряється справність кожного елемента всього ланцюжка системи запалювання.
7
Проте буває й так, що мотор працює, а машина не «хоче» рушати з місця. В даному випадку несправність слід шукати в неполадках трансмісії або в механізмі зчеплення.
Корисна порада
У кожному разі, якщо виникає невпевненість у правоті власних дій, то не варто соромитися і слід звернутися за порадою до інших автомобілістам. Залишити людину, яка потребує допомоги на дорозі, зможе далеко не кожен водій. Майте це на увазі.