Як зробити фотомонтаж безкоштовно. зробити фотомонтаж новонароджених дитячі з драгон.

Сьогодні інтернет переповнений веселими фотографіями, в яких особа користувача приставлено до тіла супергероя або моделі, до якого-небудь костюму і так далі. Для виготовлення такої фотографії не потрібно бути професіоналом фотошопа. Подібний фотомонтаж можна зробити, зайшовши на спеціальну сторінку в інтернеті, причому абсолютно безкоштовно.
Вам знадобиться
  • - ваше фото
  • - комп'ютер
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Існує незліченна кількість сайтів, що пропонують послуги подібного роду. Недолік видавали ними зображень полягає в тому, що на отриманій картинці в куточку зазвичай ставиться логотип цього сайту. Але це навряд чи кому заважає, адже задоволення від фотомонтаж а варто цієї невеликої реклами.
2
Виберіть серед достатку сайтів, що пропонують послуги фотомонтаж а, найбільш вам сподобався. Наприклад, http://jpgfun.com/Хоч він і володіє англомовним інтерфейсом, розібратися в ньому абсолютно нескладно, до того ж у цього сайту одна з найбільш обширнейших баз шаблонів для фотомонтаж а в мережі.
3
Виберіть вподобаний вам шаблон. Наступним кроком вам запропонують завантажити на сервер вашу фотографію. Пам'ятайте, від якості вибраного вами фото залежить і якість отриманого монтажу. До того ж при створенні деяких колажів використовується програма розпізнавання обрисів особи, яка вписується в шаблон, тому, якщо ви бачите, що для даної роботи потрібно знімок в анфас, то його і завантажуйте.
4
Після завантаження знімка генератор програми сам справить залишилася роботу і запропонує вам кінцевий результат. Якщо фотомонтаж вам подобається, ви можете зберегти його на свій комп'ютер, а деякі сайти надають навіть сервіс прямого завантаження фото в соціальні мережі, наприклад Фейсбук або В Контакті.
5
Якщо ж отриманий результат вам не сподобався, ви можете повернутися на крок назад і вибрати інший свій фото або інший шаблон і зробити новий монтаж.
6
Багато сервісів пропонують відразу завантажити кілька ваших фотографій, які ви потім зможете перебирати простими кліками мишею, щоб знайти найбільш підходящу з них.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OdOthnKHmnQ
За допомогою програм, що дозволяють редагувати фотографії (до них відноситься Photoshop та інші) навіть непрофесіонал може зробити фотографію високої якості.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Щоб почати роботу з Фотошопом, потрібно, перш за все, встановити його на свій комп'ютер. Для цього купите інсталяційний диск або скачайте програму з інтернету. Завантажте дане програмне забезпечення на один з локальних дисків персонального комп'ютера. Запустіть її. Перед вами відкриється вікно, що містить вітання. Його можна відключити, прибравши прапорець у правому куті знизу.
2
Уважно розгляньте вікно, що відкрилося після вікна вітання. Верхня панель містить команди для виконання різних завдань. На панелі інструментів розташовані різні пристосування, за допомогою яких ви будете редагувати фотографію. На вкладці «Вікно документа» ви можете відразу переглянути результат.
3
Щоб почати фотомонтаж фотографії, створіть новий документ, куди помістіть редактируемую фотографію. Для цього увійдіть в меню «Файл» і виберіть «Створити» (File - New). Вкажіть ім'я вашого документа, його розміри. Ім'я необхідне для розпізнавання документа при подальшій роботі з ним. Тут же задайте параметри колірного режиму і фон для вашої майбутньої фотографії.
4
Тепер завантажте фотографію. За допомогою різних інструментів приберіть непотрібні ефекти. Деякі частини фотографії потрібно виділити. В Photoshop є кілька способів виділення: прямокутне, овальне, виділення колонкою або рядком. За допомогою інструмента, що нагадує згорнуту ласо, можна виділяти області, складні за формою.
5
За допомогою інструмента у вигляді чарівної палички виділяється область одного кольору. Так можна змінювати колір об'єкта на фотографії. Безліч інших інструментів дадуть вам можливість зробити ретушевку фотографії, вирізати або додавати будь-які об'єкти, наприклад, родимі плями і т.д. Ви в будь-який час можете обробляти різні фотографії, створювати свої власні і багато іншого.