Як зробити котельню. двері в топкову самому зробити.

Найбільш поширений вид палива на території РФ - природний газ. При установці і монтажі опалювальних приладів є певні вимоги до безпеки використання даного виду палива. Якщо ви збираєтеся встановлювати котел потужністю більше 65 кВт, то буде потрібно окреме приміщення, обладнане під котельню . Причому, приміщення має бути виконано відповідно до проекту з техніки безпеки.
Інструкція
1
Котельню слід планувати на початковому етапі будівництва будівлі. Якщо у ваші плани не входило обладнання котельні та окрему площу для неї ви не передбачили, то її можна прилаштувати до будівлі або зробити окреме приміщення.
2
Висота котельні повинна бути не менше 2,5-3 метрів.
3
Площа приміщення для розміщення опалювального обладнання слід побудувати з розрахунку потужності встановлюваного котла. Розрахунок слід виробити, виходячи з 15 квадратних метрів приміщення, і додати до цієї площі 0,2 квадратних метра на потужність кожного кВт котла, який ви плануєте встановлювати.
4
Приміщення потрібно будувати з негорючого матеріалу. Якщо ви пристроювати його до будинку, то будинок і котельню потрібно розділити несучою стіною з негорючого матеріалу. Якщо двері з котельні буде з'єднана з будинком, то її також потрібно зробити з негорючого матеріалу.
5
В котельні потрібно встановити вільно відкривається вікно і припливно-витяжну вентиляційну систему.
6
Освітлення має бути достатнім для екстреного обслуговування обладнання.
7
Весь монтаж газового обладнання може виробляти організація має ліцензію на даний вид робіт.
8
Укладіть з цією організацією договір на установку, необхідну регулювання та технічне обслуговування обладнання.
9
Самостійно щось міняти, вдосконалити, додавати або прибирати в системі газового устаткування - строго заборонено. Якщо щось потрібно замінити, переробити або відремонтувати, то слід викликати фахівців за телефонами вказаними у договорі обслуговування.