Як вибрати санки.

Зима! Сніг! І серце починає радісно битися напередодні майбутніх забав. А от про те, щоб забави не перетворилися на катастрофу, слід подумати заздалегідь.

Самим використовуваним предметом під час снігу є санки. Не всі регіони зручні для катання на лижах, не скрізь знайдуться гірки для сноубордів, а ось для саней достатньо невеликого (але й не дуже маленького) ділянки поверхні, покритій снігом. Якщо рівно, можна садити малюків і весело катати за собою, імітуючи упряжку. Якщо гірка - і того краще: з розгону, да самокатом ... Але для того, щоб веселощі принесло справжнє задоволення, важливо правильно вибрати санки. Нехитра кшталт наука, да є і в ній свої особливості.

Як вибрати санки: зовнішня форма

Перш за все, необхідно орієнтуватися на вік їздців. Для самих маленьких підійдуть сани із спинкою і ременями безпеки. Добре, якщо є додаткова ручка, за допомогою якої їх можна штовхати перед собою, фіксувати при попаданні в яму і коригувати напрямок. При цьому потрібно звернути увагу на спосіб кріплення і довжину цієї ручки. Вона повинна бути зручна для управління, щоб не доводилося занадто нахилятися або докладати зайві зусилля, не повинна вискакувати і ламатися в самі невідповідні моменти. Краще, якщо вона все ж буде знімною. Це легко оцінити при спробах завантажити санки в багажник або розмістити в квартирі на літній період. Зручно, якщо передбачена можливість її кріплення як спереду, так і ззаду, оскільки це дозволяє захистити дитину від вітру в непогожу погоду.Еслі дитина в змозі їздити самостійно, перевагу краще віддати моделям зі знімною спинкою або взагалі без неї. Тоді кататися можна буде ще й в положенні лежачи.

Як вибрати санки: що врахувати ще

Щоб правильно вибрати санки, потрібно бути впевненими в їх стійкості і міцності. Додатковим плюсом є невелика вага. Чим нижче санки і ширше розставлені полози, тим сани стійкіше. Про міцність каже використовуваний у виробі матеріал. Сьогодні існує величезна велика кількість моделей, зроблених з різноманітних матеріалів. Потрібно завжди підбирати відповідно до звичними погодними умовами. Наприклад, якщо температура тримається нижче 20 градусів за Цельсієм, пластикові сани брати на варто. Металеві сани - самі звичні. Але тут варто звернути увагу на полози: трубчасті легше ковзають і зручні для пересування по льоду і гладкій дорозі, а плоскі дозволяють без проблем кататися на пухкому снігу.