Як зробити підпис на фото. Як на фотках залишити свій підпис.

Залишити свій підпис на фотографії можна, наприклад, маркером або кульковою ручкою. А якщо ваші фотографії зберігається в електронному вигляді (в файлах), то можна скористатися графічним редактором. Можна навіть створити одного разу свій підпис, зберегти і потім наносити на всі свої фотографії. Нижче описано, як це зробити за допомогою Adobe Photoshop SC4.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Спочатку слід створити ваш підпис у зручному для подальшого використання вигляді. Запустивши Фотошоп, відкрийте новий документ натисканням гарячих клавіш CTRL + N. У діалозі створення документа відразу вкажіть відповідне ім'я, щоб не довелося довго шукати цей файл, коли в підпису виникне необхідність. Наприклад - «Мій копірайт». Розміри документу задайте з запасом, в процесі роботи ви їх зміните. В поле «Зміст фону» вкажіть «Прозорий». Клацніть кнопку «OK».
2
Ваша підпис може бути текстом, зображенням або комбінацією їх обох. Зробіть для початку простий варіант - текстовий. Увімкніть інструмент «Горизонтальний текст». Для цього достатньо натиснути кнопку з латинською літерою Т. Потім натисніть D, щоб встановити кольори за умовчанням (білий фон, чорний текст). Клікніть документ і починайте вводити текст підпису. Якщо вам знадобиться значок копірайту (©), то натисніть клавішу ALT і, не відпускаючи її, на додатковій клавіатурі наберіть 0169.
3
Коли закінчите з текстом, можете додати йому будь-які візуальні ефекти. Наприклад, тінь. Для цього двічі клацніть шар тексту у віконці шарів і в вікні варіантів стилю, яке в результаті відкриється, виберіть закладку ефекту «Тінь». Тут можна задати її колір, розмір, дистанцію від тексту, прозорість і т.д. Закінчивши з настройками, натисніть «OK».
4
Тепер приберіть зайвий простір навколо написи: відкрийте розділ меню «Зображення» і клацніть пункт «Тримминг». Відкриється віконце налаштувань обрізання - поставте позначку у написі «прозорих пікселів». Коли натиснете «OK», Фотошоп піджене розміри документа під ширину і висоту вашого підпису.
5
Якщо хочете, щоб підпис була схожа на «водяний знак», то у віконці шарів розкрийте список, що випадає поруч з написом «Заливка» і сместите повзунок до самого нуля. Після цього від підпису залишиться лише тінь.
6
Залишилося зберегти ваш готовий до вживання копірайт. Натисніть клавіші CTRL + S, а потім клацніть кнопку «Зберегти».
7
Тепер щоразу, коли потрібно вставити підпис у фотографію, дійте так: спочатку відкрийте її файл, потім в меню, в розділі «Файл», виберіть рядок «Помістити». Фотошоп відкриє вікно вибору файлу. Клікніть файл підпису «Мій копірайт.psd» і натисніть кнопку «Помістити».
8
Редактор поставить підпис прямо в центр фотографії, а ви пересуньте її мишкою в найбільш підходяще місце. Можна тут і масштабувати текст, перетягуючи за допомогою миші кутові точки підписи і тримаючи при цьому натиснутою кнопку SHIFT. Потім натисніть Enter для закінчення процедури вставки підпису.
9
Залишається зберегти фотографію з підписом, натиснувши гарячі клавіші ALT + SHIFT + CTRL + S. У вікні налаштувань якості виберіть формат і підберіть відповідні йому настройки, а потім клацніть «Зберегти». В наступному діалозі вкажіть ім'я файлу і місце для збереження фотографії з підписом і натисніть «Зберегти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ykoVTlwsFoI