Як зробити avi.

Якщо ви скачали з інтернету відео, і вам необхідно "перегнати" його в формат, який можна редагувати в будь-якої монтажної системі (Avid, Adobe Premier або Sony Vegas) або ваша відеокамера пише, наприклад, в форматі MOV , вам необхідно вміти "переганяти" таке відео в підходящий для відеомонтажу формат.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програм VirtualDub, відеофайли для роботи
Інструкція
1
Запустіть програму VirtualDub. У головному вікні програми натисніть вкладку "Файл", потім - "Відкрити відеофайл". У вікні, "Open video file" вкажіть відео, яке збираєтеся конвертувати. Потім натисніть кнопку "Відкрити". Програма автоматично помістить відео в робочі вікна.
2
Для стиснення відео натисніть вкладку "Відео". Виберіть рядок "Компресія", із запропонованого списку виберіть необхідний вам кодек для стиснення. Рекомендуємо використовувати будь-який з запропонованих кодеків Microsoft або Xvid.
3
Для перекладу стисненого відео в формат Avi, натисніть "Файл", потім - "Зберегти, як Avi". Вкажіть шлях, куди хочете зберегти готовий файл. Після цього програма автоматично почне "перегін" відео в обраний вами формат.
Зверніть увагу
Не завершуйте процесу обробки, поки програма закінчить його самостійно. У віконці відображення процесу зазвичай вказується розрахунковий час, яке програма планує витратити на обробку файлу.
Корисна порада
У віконці, що відображає процес обробки файла ви можете відключити функцію відображення вхідного і вихідного відео - це дозволить зробити процес більш швидким. Для цього потрібно просто прибрати галочки в потрібних полях.