Як розібрати шафа.

Періодично в житті трапляються ситуації (наприклад, переїзд), в яких уміння самостійно розібрати і зібрати меблі допоможе зберегти не тільки кошти, а й здоровою вашу спину. Грамотно розібраний шафа займе мало місця, його легко перевозити і можливо знову зібрати, зберігши його зовнішній вигляд.
Вам знадобиться
  • Плоскогубці, плоска викрутка, хрестова викрутка, допоміжні ємності.
Інструкція
1
Вийняти ті полки, які встановлені на полкодержатели. Якщо конструкція шафа а передбачає поперечини, їх також зняти. Потім відкрутити все полки, які прикручені до корпусу шафа а. Після цього зняти дверки. Для цього необхідно відкрутити від корпуса шафа а шурупи, що тримають дверні петлі.
2
Зняти антресоль, якщо вона передбачена конструкцією. Для цього необхідно знайти місце кріплення антресолі до основного корпусу шафа а і зняти кріплення (болти, шурупи, ексцентрики). Потім, піднявши антресоль вгору (краще це робити удвох), відокремити її від корпусу шафа а. В ідеалі, після цих маніпуляцій повинна вийти порожня прямокутна коробка корпусу із задньою стінкою з фанери або ДВП. Потім необхідно звільнити достатньо місця, щоб була можливість покласти шафа горизонтально на підлогу таким чином, щоб задня його стінка виявилася зверху.
3
Оглянути, яким саме чином прикріплена задня стінка. Вона або прикручується шурупами (в цьому випадку їх потрібно буде розкрутити), або прибивається цвяхами або скобами. Цвяхи і скоби видаляються за допомогою вузької стамески або викрутки, піддягаючи ними край фанери, що є задньою стінкою. Зазвичай стінка відділяється разом зі скобами або цвяхами, які потім необхідно вийняти. Якщо цього не сталося, і якийсь кріплення, пройшовши крізь фанеру, залишився в корпусі шафа а, його необхідно також прибрати.
4
Переступити всередину утворилася прямокутної коробки, що складається з стінок шафа а. Зрозумівши, яким саме чином з'єднані між собою стінки шафа а (шурупами, куточками, або ексцентриками) для подальшого розбирання необхідно зняти кріплення таким чином, щоб з'явилася можливість зняти одну з коротких стінок прямокутної коробки. Потім таким же чином знімається довга стінка, в останню чергу рознімаються дві решта стінки.
5
Зняти всі деталі кріплення, що залишилися в корпусі. Це дуже важливий момент, від цього залежить збереження шафа а при транспортуванні. З дверцят необхідно зняти ручки, магнітики, відкрутити і вийняти петлі. Якщо деталі були скріплені ексцентриками, викрутити гвинти ексцентриків, з отворів вийняти пластмасові або дерев'яні шпонки, полкодержатели, відкрутити гачки вішалок, п'ятаки перекладин, ніжки шафа а.
Зверніть увагу
Після розбирання повинні вийти плоскі деталі і окремі ємності з кріпленням. Це полегшить зберігання і транспортування шафи.
Корисна порада
Перед початком роботи, необхідно приготувати ємність, в яку можна буде поміщати знятий з шафи кріплення. Для зручності подальшого складання, всі деталі шафи бажано промаркувати, наприклад простим олівцем зробити написи типу: «верх», «низ», «ліва дверка» і так далі.
Якщо ваш шафа для одягу насилу закривається, або в ньому залишилося катастрофічно мало вільного місця, вам пора приміряти на себе роль провідної передачі «Зніміть це негайно!». Позбувшись від непотрібних речей і упорядкувавши залишилися, ви звільните місце для довгоочікуваних обновок і зможете поміняти свій стиль.
Інструкція
1
Відразу відкладіть в сторону всі забруднені, пошарпані і розірвані речі, які явно відслужили своє. Якщо вони зроблені з відповідної за складом тканини, зробіть з них ганчірочки, які можна використовувати для збирання або при ремонті. Відсортуйте решту одягу на зручну і красиву і ту, яка не підходить вам за розміром і фасоном, ні з чим не поєднується, зберігається дуже давно і ні разу не була вами надіта.
2
Дайте другий шанс тільки тому одязі, яка дійсно вас прикрашає. Речі, яким необхідний невеликий ремонт або перешив, не втрачаючи часу, віднесіть в ательє. В іншому випадку, наткнувшись на них в процесі наступної ревізії гардероба , задумайтеся, чи так вони вам необхідні. Напевно за цей час ви купили кілька аналогічних речей, більш підходящих вам. Переведіть в категорію домашнього одягу ту, в якій ви відчуваєте себе комфортно, але вже не одягнете на вихід.
3
Розділіть одяг залежно від її належності до певної сфери вашого життя: роботі, занять спортом, повсякденним прогулянкам, зустрічам з друзями, урочистим заходам. Назавжди «виселяючи» річ зі свого гардероба , виходите з того, скільки більш нових і якісних замінників у неї є. Якщо ви, наприклад, більшу частину часу проводите на роботі, яка передбачає діловий стиль в одязі, шоста пара джинсів буде вам ні до чого. Подбайте краще про наявність декількох комплектів офісного одягу. Провівши таку перевірку перед прийдешнім шопінгом, ви будете знати, покупка яких речей повинна стояти у вас в пріоритеті, а однотипні речі не будуть займати дорогоцінного місця у вашій шафі.
4
Розмістіть на самому видному місці той одяг, який ви носите найчастіше. Розвісьте кожну річ на окремих плічках, щоб в поспіху не вивуджувати її з під купи іншого одягу. Дорогі і призначені для «виходу в світ» речі повісьте окремо від повсякденного одягу і упакуйте в спеціальні чохли, щоб в останній момент не виявити на вечірній сукні або піджаку плями, і не ламати голову над тим, як відпрасувати мятую тканину. Несезонні речі приберіть подалі. Виділіть окремі ящики для білизни, аксесуарів і домашнього одягу. Викинете непарні шкарпетки, гольфи і панчохи.
Корисна порада
Покличте на допомогу подругу, яка оцінить ваш гардероб критичним поглядом і не дасть вам піддатися слабкості залишити все в первозданному віде.Новие або знаходяться у відмінному стані речі ви можете продати, віддати нужденним або запропонувати подругам.Помещая в шафу новий одяг , прибирайте з нього відповідну кількість старих речей.