Як зробити масажний килимок самому. Як зробити килимок для масажу.

Існує багато різних способів виготовлення масажних килимків . Це незамінна річ для масажу ніг, в яких знаходяться нервові закінчення всього організму. Для професійного масажу можна придбати килимок в магазині, але простіше виготовити його своїми руками.
Вам знадобиться
  • - килимок-основа;
  • - тканина;
  • - швейні приналежності;
  • - наповнювач для кишеньок.
Інструкція
1
Для килимка, перш за все, необхідно вибрати міцну основу, якщо ви не хочете, щоб він швидко порвався. Візьміть будь-який звичайний килимок, бажано невеликого розміру. Далі треба взяти тканину, можна набивну, з якої шиють халати, але можна використовувати будь-яку тканину, яка знайдеться у вас в будинку. З тканини потрібно зробити кишені. І чим більше будуть кишені, тим різноманітніше стане їх начинка.
2
Карман пришийте до основи, залишивши невелику частину однієї сторони не зашитою для того, щоб наповнити його.
3
Далі потрібно приготувати начинку для вашого майбутнього масажного килимка. Можна скористатися різними крупами, які є у будь-якої господині. Можна, наприклад, використовувати горох, гречку, манку, рис, пшенку. Пропонуємо також скористатися ненатуральними продуктами і засипати в кишені дрібні камінчики, размельченниє черепашки, гудзики, намистинки різного розміру, каштани. Чим більше ви візьмете наповнювачів, там різноманітніше вийде ваш масажний килимок.
4
Коврик, виготовлений таким способом, вийде важкий, тому попросіть когось допомогти потримати його, коли будете зашивати кишені.
5
Масажний килимок для ступень ніг вийде дуже якісним, і ви зможете масажувати ваші ноги в будь-який зручний для вас час, наприклад, сидячи перед телевізором або за сніданком. Килимок ідеально підійде для вас і ваших близьких, адже масаж ступень корисний в будь-якому віці. Можна зробити не тільки масажний килимок, а цілу килимову доріжку і ходити по ній? це теж дуже корисно для здоров'я вас і вашої родини.