Як зшити багаторазовий підгузник.

Зшити багаторазовий підгузник під силу навіть тому, хто досить посередньо вміє шити. Багаторазові підгузник і допоможуть вам заощадити сімейний бюджет і будуть стимулювати дитину, якомога раніше повідомляти батькам про бажання сходити на горщик.
Вам знадобиться
  • - відріз трикотажу або флісу для зовнішньої сторони підгузника і відріз шовку або підкладкової тканини для внутрішньої сторони
  • - швейні приналежності
  • - еластична гумка
  • - липучки
Інструкція
1
Зробіть викрійку з паперу за одноразовим підгузник у підходящого розміру.
2
Паперовий креслення прикладіть до тканини і обведіть викрійку крейдою або шматочком сухого мила. Викроїте одну зовнішню і одну внутрішню частину підгузник а. Обов'язково зробіть припуски на шви по 1-1,5 см з усіх боків, а на зовнішній стороні передньої частини зробіть ще 1 см припуску зверху, щоб красиво сострочіть підгузник .
3
Обробіть краю викроєних частин підгузник а або зигзагом на швейній машині, або вручну обметочний швом.
4
Складіть разом обидві деталі лицьовими сторонами всередину. Бічні сторони, які будуть оточувати ніжки дитини, сострочіть разом. Виверніть підгузник лицьовою стороною назовні і добре отутюжьте строчки.
5
Зігніть підгузник навпіл, щоб визначити місця вшивання гумки. Від лінії згину підгузник а необхідно відміряти 12 см, якщо розмір одноразового підгузник а, взятого в якості зразка №2, і 14 см, якщо розмір зразка №4. На отмеренном відстані проведіть лінію паралельну лінії згину підгузник а від однієї бічної сторони до іншої. Від отриманої точки відміряйте 1,5-2 см і проведіть лінію, паралельну лінії бокового краю. Точно такі ж вимірювання та лінії проведіть на задній стороні підгузник а. Лінія, проведена уздовж краю, прострачивается з двох бічних сторін на швейній машинці. Між лінією бічного згину і зробленою рядком вийшло відділення для гумки.
6
Вставте гумки в бічні отвори за допомогою шпильки. Обидва кінці гумки пришийте до тканини в тих місцях, де починається строчка для вшивання гумки. Бічні сторони підгузник а повинні трохи призбирається.
7
вошивий обидві гумки, виверніть підгузник на виворітну сторону. Прострочіть верхню частину підгузник а з боку спинки. Потім, виверніть підгузник на лицьову сторону.
8
У верхній частині передньої сторони підгузник а підігніть двічі до виворітного стороні залишений запас лицьовій тканини. Прострочіть разом лицьову і виворітну сторони. Пришийте липучки на необхідному рівні.