Як розмити краю фотографії. програма для розмиття фотографії.

Способів розмити краю зображення в програмі Adobe Photoshop безліч. Хтось вважає за краще користуватися масками, хтось - Gaussian Blur (розмиття по Гауса). Почніть з простого!
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в програмі зображення, краю якого ви хочете розмити. Не забудьте активізувати робочий шар - клікніть по ньому в панелі шарів, щоб зняти піктограму замочка.
2
Інструментом Rectangular Marquee Tool (прямокутна область) виділіть зображення рамкою. Вид рамки можна вибрати будь-який, в залежності від вашого бажання.
3
В меню Select (Виділення) клікніть по команді Inverse (інверсія виділення). Такий крок необхідний в тому випадку, коли ви не переносите ваше зображення на новий шар, а працюєте на одному.
4
В цьому ж меню виберіть команду Modify (модифікація) - растушевка. В випав вікні встановіть значення радіуса розтушовування в пікселях.
5
Натисніть Delete. Ось що у вас повинно вийти - зображення з розмитими краю ми. Тепер зніміть виділення, натиснувши клавіші Сtrl + D.
Корисна порада
Контур рамки для розмиття можна зробити будь-який, круглий, овальний, абстрактний. Для цього на панелі інструментів є декілька інструментів виділення - Lasso, Pen Tool і Rectangular Marquee Tool.