Як вибрати ковзани. Які ковзани вибрати.

Ковзани давно перестали бути зимовими атрибутами. Сьогодні вони актуальні круглий рік, оскільки в багатьох містах з'явилися власні катки.

Основна проблема одна: як правильно вибрати ковзани. Якщо є можливість взяти їх напрокат, вона відпадає сама собою, оскільки доведеться задовольнятися тим, що є. Якщо ж планується приділяти катанню тривалий час, то найкраще придбати своє спорядження, щоб ні від кого не залежати і не терпіти неудобства.Основние моменти, на які слід звернути увагу - це вага черевик, їх розмір і комфортний стан ноги після взування. Не слід брати черевики без примірки: потрібно обов'язково надіти обидва черевики, постояти в них, порухатися. Якщо з'явиться найменший сумнів, вибирайте іншу пару, оскільки після виходу на лід больові відчуття посиляться в кілька разів. Розмір черевика повинен бути трохи більше реального і приміряти найкраще на ті шкарпетки, в яких планується відвідувати тренування. Розмір черевика повинен бути трохи більше реального і приміряти найкраще на ті шкарпетки, в яких планується відвідувати тренування. Повноту теж не варто скидати з рахунків. Якщо всередині коника занадто вільно, потрібно його поміняти на той, який буде щільно облягати ноги в районі гомілковостопного суглоба. Для новачків варто вибрати ковзани з черевиками середньої жорсткості. В них нога добре фіксується, але голеностоп, нехай і з зусиллям, сгібается.Как видно, правильно вибрати ковзани - ще та проблема! Велику роль грає матеріал, з якого зроблені черевики. Кращим варіантом (якщо мова не йде про хокей) є покупка ковзанів зі шкіри, натуральної або штучної, оскільки пластик не розтягується і здатний деформувати ногу. Полози для ковзанів теж бувають різними. Найзручніше знімний варіант, оскільки корпус черевика зношується швидше леза. Якість останнього можна визначити по матовому блиску. Ковзани з такими лезами легше ковзають і їх не потрібно часто точити.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u7kZMZWcCjo
Багато з захопленням дивляться на подання фігуристів. Ще б пак, адже це не просто красивий танець, але і висока техніка і досить-таки складні спортивні па. Тому фігурне катання стало улюбленим видом спорту багатьох росіян. Якщо професійно займатися фігурним катанням починають з дитинства, то любитель завжди може зробити його своїм хобі. Найголовніше і в тому і в іншому випадку - правильно підібрати ковзани.
Інструкція
1
Фігурні ковзани мають цілий ряд особливостей. Як і всі ковзани, фігурні складаються з черевика і леза. Лезо має зубці спереду, так як фігуристи ще й пересуваються на носках, також зубці дозволяють спортсменам здійснювати стрибки, що робить їх катання ще більш цікавим. Звичайно, зубцями потрібно навчитися користуватися. Хокеїстові, приміром, зробити це буде складно, тому що він звик кататися на гладких прямих лезах. Ще одна особливість фігурного коника в тому, що каблук правильно розподіляє центр ваги спортсмена.
2
Верх черевика найчастіше робиться з шкіри. Вона відмінно розтягується, тримає тепло і при цьому приймає анатомічну форму ноги фігуриста. Професійні черевики більш жорсткі і виконуються з декількох шарів шкіри.
3
Від підкладки залежить комфорт під час катання, тому при виборі фігурних ковзанів неодмінно потрібно на це звернути увагу. Професійні черевики мають м'яку ергономічну прокладку, що грає амортизирующую роль. На аматорських же ковзанах прокладка ще й служить утеплітелем.Подошва черевика може бути з пластику або шкіри. Шкіряна краще амортизує і тримає тепло, зате пластикова набагато легше.
4
Висота черевика зараз не є плюсом. Навпаки, чим нижче черевик, тим легше присідати. Але низькі черевики - це доля професіоналам, любителям ж краще не ризикувати вивихом голеностопа.Прі примірці, обов'язково вдягайте носок, але не дуже товстий. Черевик повинен бути зручним, щоб ніде нічого не натирало. Зашнурувавши черевик, поворухнете стопою. Якщо вона в черевику не ворушиться, п'ятка надійно зафіксована, то це ідеальний варіант. При найменшому дискомфорті міряйте інші. І пам'ятайте, що на виріст черевики брати не можна!