Як ставити уколи дітям. мультфільми по уколи відео.

Для введення ін'єкції дитині не достатньо просто добре володіти технікою постановки уколу. Крім знання техніки необхідне знання дитячої психології. Адже діти - це та категорія пацієнтів, які є найбільш вразливими і беззахисними, яким потрібна особлива увага й участь. А ще потрібні міцні нерви, щоб витримати дитячі сльози, які нерідко супроводжують процедуру.
Інструкція
1
Дотримання деякої послідовності дій при постановці уколу дитині буде корисно як непрофесіоналові, так і медичному працівнику: Щоб ставити уколи дітям, оформите кабінет або інше місце постановки уколу цікаво і оригінально. Скористайтеся яскравими плакатами, розставте красиві іграшки.
2
Спочатку поговоріть з дитиною на абстрактні теми. Залучайте дитину в діалог з вами. Це необхідно, щоб послабити пильність маленької людини і відвернути його від неприємних думок про майбутній уколі. Причому неважливо, якого віку дитина, навіть немовлята реагують на добрі слова і ласкавий голос.
3
Дайте дитині предмет, який його зацікавить на деякий час. Це може бути незвичайна іграшка, книжка або медичний шприц без голки. Увімкніть мультфільм або дитячу передачу, якщо є така можливість.
4
Далі дійте швидко і чітко. Підготуйте шприц з ліками. Змастіть місце для уколу медичним спиртом або розчином шкірного антисептика. Зробіть ін'єкцію. Під час введення ліків продовжуйте відволікати дитину розмовами. Якщо робите укол зовсім маленькій дитині, то користуйтеся гучними і різкими звуками для того, щоб відволікти дитину. Щоб ставити уколи дітям, обов'язково увійдіть в їх становище і згадайте себе в аналогічній ситуації в дитинстві.
5
Після того як процедура завершена, похваліть дитину, незалежно від його реакції на ін'єкцію. Скажіть, який він молодець, який він сміливий і сильний дитина, що він зовсім не боїться уколів і відмінно витримав цей укол. Хваліть навіть в тому випадку, якщо дитина плакала і боявся.
6
Наостанок акцентуйте увагу на тому, що ставити укол виявилося зовсім не боляче і наступного разу не потрібно цього боятися. Якщо дитина плаче, то зробіть це після того, як він заспокоїться. Доможіться від дитини ствердної відповіді про те, що йому дійсно не боляче.