Як зробити нижнє підкреслювання. зробити нижнє підкреслювання трохи нижче.

В мові розмітки гіпертексту (HTML - HyperText Markup Language), який використовують для створення веб-сторінок, передбачено кошти для виділення підкресленням частини тексту. Часто для цього ж використовують і мова опису каскадних стилів (CSS - Cascading Style Sheets).
Інструкція
1
В мові HTML є спеціальний тег, призначений для підкреслення тексту, розміщеного між його відкриваючої () і закриває () половинами. У найпростішому варіанті частина коду сторінки, що використовує цей спосіб підкреслення, може виглядати так: це підкреслений текст
2
Крім того, в будь-якому теге сатиричного або блочного елемента сторінки можна вказати атрибут з ім'ям style і помістити в нього опис стилю вмісту. В числі інших стильових описів є і виділення тексту підкресленням . Мовою css опис підкресленого тексту виглядає так: text-decoration: underline; Наприклад, тег параграфа тексту з таким зазначенням може виглядати так:

Цілий параграф підкресленого тексту

3
Однак опис стилів рідко поміщають всередину HTML-тегів, зазвичай їх виносять в окремі блоки описів. Такі блоки розміщують в заголовної частини веб-документів (між тегами і ) або зберігають у зовнішніх файлах стилів з розширенням css. Щоб весь текст в сторінці був підкреслений, це опис треба помістити всередину селектора HTML: Але таке рідко буває потрібно, тому частіше як селектор вказують ім'я якого або класу. Наприклад: Тут оголошено, що текст всередині кожного тега, якому присвоєно клас und, повинен бути пофарбований в червоний колір і підкреслять. Найчастіше класи для різних маніпуляцій з текстом використовуються спільно з тегом span. Наприклад, HTML-код параграфа тексту, частина якого виділена підкресленням , може виглядати так:

Текст параграфа з шматочком підкресленого червоного