Як відключити роумінг.

Роумінг - це послуга, за допомогою якої абонент може бути на зв'язку, виїжджаючи за межі «домашньої зони». При цьому номер його телефону зберігається, і будь-хто може додзвонитися до нього, навіть за умови перебування за межами Росії. Але буває таке, що роумінг необхідно відключити. І тут існують різні способи.
Інструкція
1
Щоб відключити дану послугу, ви можете звернутися до центру обслуговування абонентів вашого мобільного оператора. При цьому не забудьте взяти з собою паспорт, що засвідчує вашу особу.
2
Також можна зателефонувати в компанію обслуговуючої вас стільникового зв'язку. Оператори запитають про власника сім-карти і після цього відключать роумінг.
3
Якщо у вас є можливість вийти в інтернет, то можна відключити дану послугу на офіційному сайті вашого мобільного оператора. Для цього вам необхідно буде ввести пароль і номер телефону. І у вікні, знайти вкладку «Послуги» та навпроти значення «роумінг» натиснути відключити.
4
Якщо ви не маєте пароль для використання «Сервіс-гід», то його можна отримати. Про спосіб одержання ви можете ознайомитися також на офіційному сайті.
5
Також можна відключити роумінг за допомогою USSD-команди. Комбінацію значень ви можете подивитися як на офіційному сайті, так і на буклеті, який вам надали при підключенні до даного оператору.