Як зробити хутряні навушники.

В моду знову увійшли хутряні навушники . Але придбати їх може бути проблематично, особливо в маленьких містах. Та й вартість у них велика. Зручні, красиві і стильні навушники можна зробити і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - будь-які навушники
  • - тканина
  • - клей
  • - хутро
  • - швейні приналежності
Інструкція
1
Придбайте будь-які сподобалися вам навушники для комп'ютера. Вартість самих недорогих починається від 80 рублів. Щоб зробити хутряні навушники , акуратно відокремте дроти і видаліть все непотрібне. Повинно залишитися тільки 2 корпуси і дуга. Їх розділяти не потрібно.
2
Оберіть необхідну для вас висоту і зафіксуйте її з обох сторін. Можна використовувати скотч або будь-який (крім паперового) клей.
3
Візьміть папір і виріжте овали необхідного розміру. Вони повинні бути трохи більше, ніж «вуха» у навушників.
4
Виберіть щільний матеріал. Це може бути товстий картон, пластик або фанера. За паперової викрійці виріжте 2 овалу. Зробіть такі ж овали з поролону в кількості чотирьох штук.
5
Візьміть будь-який матеріал вподобаного вам кольору. Це може бути ситець, байка, вельвет або фланель. Не беріть занадто товстий матеріал, він не буде щільно лежати. Для оригінальних навушників можна використовувати матерію з блискучими нитками або ажурну. Зробіть з неї довгу смужку шириною в один палець.
6
Акуратно обклейте дуги навушників. Краще якщо ви завдасте клей відразу на матеріал і будете його обв'язувати навколо дуги. На зовнішню сторону «вух» приклейте овали з щільного матеріалу. На них приклейте по одній з поролонових заготовок. Другу пару поролонових овалів приклейте зсередини.
7
Візьміть будь хутро. Підійде і натуральний, і штучний. За кольором він повинен гармоніювати з матеріалом на дузі. Виріжте з нього овали трохи більше, ніж попередні. Складіть по два (хутром всередину) і зшийте, залишивши відстань приблизно в 3 сантиметри. Виверніть отримані заготовки. Натягніть їх на навушники . Акуратно зашейте залишилися отвори. Розчешіть мех.Теперь все готово! Зробити хутряні навушники своїми руками зовсім не складно!