Як зробити зимовий букет.

Зимові букети дозволяють нам і в холодну негоду згадати про літо і відчути його аромат. Матеріали для зимових букетів - соснові і ялинові гілки, сухі гілочки хитромудрої форми. Але основою їх найчастіше, є висушені ще влітку квітучі рослини. Щоб зробити такий букет і прикрасити ним свій будинок взимку, подбайте про це заздалегідь.
Інструкція
1
Квіти, листя і гілочки можна висушити відразу у великій кількості. Газетний папір добре вбирає вологу. Постеліть на рівну поверхню товсту газету, аркушів 10-12, поверх неї укладете аркуш білого паперу, щоб ізолювати друкарську фарбу. Покладіть на нього рослини з однаковою товщиною листя і квітів, щоб шар весь просушити рівномірно і листя не деформувалися. Знову застелите на рослини білий папір і газету. Якщо верств кілька, повторіть їх укладку, прокладаючи кожен шар білим папером. Зверху на газету покладіть лист фанери і поставте на нього що-небудь важке.
2
Щоб засушити будь квітка так, щоб він зберіг не лише свій колір, а й форму, він спочатку повинен бути свіжим, без ознак в'янення, між його пелюстками не повинна залишатися волога. Ображати коротко стебло і вставте в бутон або квітка тонкий дріт, в стебло теж вставте дріт і засушите його окремо, підвісивши в сухому темному і добре провітрюваному приміщенні.
3
Щоб висушити троянду, використовуйте сипучі речовини, що мають дрібну структуру - манну крупу, сухий і чистий річковий пісок, прожарений в духовці. Насипте його в коробку шаром в 2-3 см, застроміть в пісок бутони троянд і, поступово підсипаючи наповнювач, відділяючи одне від одного пелюстки, занурте їх у нього. Товщину шару між пелюстками можна робити різну, регулюючи форму квітки від бутона до повністю розкрилася троянді.
4
Для квітів, що мають форму дзвіночка, використовуйте вату. Покладіть її всередину чашечки квітки, щоб вона була повністю заповнена ватою. Використовуйте для укладки ватних тампонів пінцет, щоб не зламати тичинки і товкач. Підвісьте квітка на власному стеблі або дроті вниз голівкою і сушіть в темному сухому і вентильованому приміщенні.
5
Щоб зберегти кульбабки, зберіть їх під час кінця цвітіння, коли почне з'являтися біла голівка. Видаліть стебла і вставте в головки зволікання, підвісьте їх і чекайте, коли кульбаба розкриється в пухнасту шапку. Не пропустіть цей момент! Збризніть суцвіття лаком для волосся і всю зиму вони простоять в букетах і раніше повітряні і красиві.