Як зробити відмінні фото.

Щоб зробити фотографії , у людей є різні причини. Для когось це хобі. Для іншого - спосіб виразити своє бачення світу. Хтось хоче залишити пам'ять про важливі події свого життя: весілля, народження дитини, відпочинок на морі. Яка б не була причина, бажання кожного фотографує в тому, щоб фотографія вийшла відмінною.
Вам знадобиться
  • фотоапарат
  • комп'ютер
  • доступ до бібліотеки
Інструкція
1
Для відмінною фотографії , в першу чергу, потрібен хороший фотоапарат. Розширення фотографій повинно бути не менше 800х600, але краще, якщо розширення фотографій буде не менше 6 мегапікселів. І було б не погано, щоб був макрооб'єктив. У перші дні після покупки потрібно витратити час на те, щоб уважно вивчити всі можливості фотоапарата, випробувати всі можливості на практиці. Це дозволить легко орієнтуватися в настройках фотоапарата, а заодно зрозуміти, чи все в ньому працює. І в іншому випадку замінити на інший.
2
Метод проб і помилок - це чудово. Але набагато продуктивніше звернутися до досвіду професіоналів. Так, технічні прийоми фотографування можна вивчати на курсах або за допомогою самовчителів. Якщо зупинити вибір на книгах по фотографіях, важливо не поспішати, засвоювати новий матеріал поступово. Починати навчання фотографуванню краще з книг, написаних простою, доступною мовою. Це можуть бути, наприклад, книги Лі Фрост або Тома Енга. В них (і в аналогічних книгах) можна знайти покрокові інструкції, як сфотографувати панораму, рухомі об'єкти, підсвічені будівлі і багато іншого.
3
Крім усього іншого, щоб зробити фотографію відмінною, може знадобитися певне коригування. Щоб зробити ретуш або колірну корекцію можна використовувати, наприклад, Photoshop. Освоювати програму самостійно складно. Щоб оволодіти мінімумом умінь можна записатися на курси або переглянути відеоуроки по "фотошопу".