Як зробити підлоги з підігрівом.

Завжди приємно відчути під ногами теплоту статі. Сучасні будівельні технології дозволяють самостійно встановити в квартирі систему теплих підлог. Для цього вам слід відвідати будівельний магазин і вибрати ту систему підігріву, яка буде підходити до вашого приміщення. Тепла підлога не є основним опаленням квартири. Його завдання зробити клімат окремого приміщення комфортним.
Вам знадобиться
  • комплект з теплою підлогою, пасатижі, малярний скотч, ножиці, ніж
Інструкція
1
Теплі поли бувають кабельні, плівкові і нагрівальні мати. Якщо ви вирішили встановити теплу підлогу в дитячій або спальної кімнатах, то слід вибрати плівковий варіант підігріву підлоги або нагрівальний мат. Якщо у ванній або кухні, то краще підійде варіант кабельного підігріву. Система теплих підлог продається в коробковому варіанті, де на коробці написана рекомендована площа підлоги. Виберете ту коробку, де вказаний варіант вашої площі. Якщо важко вибрати, то зверніться до продавця відділу - він допоможе вам підібрати потрібний варіант підлог.
2
Плівковий підлогу укладайте на поверхню основного статі без стяжки якщо він рівний - це дозволить заощадити час робіт і звільнить вас від зайвої бруду в приміщенні. Якщо основний підлога нерівна, то зробіть його вирівнювання сухими вирівнюючими сумішами. На стяжку підлоги ви витратите додатковий час, але іншого варіанту у вас немає. Тепла підлога вмонтовуйте тільки на рівну поверхню.
3
Поверх теплого плівкового теплої підлоги покладіть ламінат, ковролін або товстий лінолеум. В комплект теплого статі входять необхідні елементи для його установки: терморегулятор, контактні затискачі, набір ізоляції, комплект проводів, а також DVD диск. Тому складнощів з монтажу підлоги у вас не виникне. Монтаж теплої підлоги проведіть такий спосіб.
4
Постеліть на чисту поверхню основного статі фольгированную теплоізоляцію і скріпіть її між собою малярським скотчем. Потім розстеліть тепла підлога там, де ви намітили його покласти. Листи термопленки покладіть мідної смугою вниз, а смуги термоплівки розташуйте контактами до стіни, до них пізніше ви підключите дроти. Встановіть на мідну смужку термопленки контактний затискач. Одна сторона затиску буде знаходитися всередині плівки, інша сторона зовні - поверх мідної смуги. Затисніть контактний затискач пассатижами і ізолюйте їх бітумної клейкою стрічкою з набору.
5
Встановіть на стіні терморегулятор і укладіть монтажні дроти так, щоб вони лежали вздовж стіни. Ні в якому разі не ставте на них меблі, інакше пошкодите систему теплої підлоги. Далі з'єднайте термопленку з контактами, проводом з комплекту і закріпіть їх між собою спеціальним контактним затискачем. Тільки після цього підключіть дроти до терморегулятора.
6
Підключіть терморегулятор до електромережі і протестуйте систему обігріву підлоги. Якщо підлога працює, то на екранчику терморегулятора з'явитися температура заданого обігріву. Якщо ні, то перевірте правильність монтажу проводу та контактами термопленки. Далі візьміть поліетиленову плівку і покладіть її поверх теплої підлоги. Плівка зберігає тепло, яке виділяється термопленкой.
7
Коли ви впораєтеся з монтажем теплого плівкового підлоги, то можете приступати до укладання ламінату або ковроліну.