Як налаштувати модулятор. фм модулятор для авто Як налаштувати.

Зміна носіїв інформації відбувається швидкими темпами. Для автолюбителя дуже важлива музика в машині. Але старі магнітоли підтримують тільки CD диски, які виходять з моди і все менше і менше оновлюються. До того ж магнітоли з дисками мають властивість перестрибувати на звуковій доріжці під час їзди по купинах. Хорошим рішенням для автомобіліста є FM- модулятор , який може відтворювати музику з FLASH-накопичувача.
Інструкція
1
Для настройки модулятор а знайдіть на вашій магнітолі вільну частоту. Для цього перейдіть в режим радіо. Використовуйте частоти, на яких немає радіомовлення. Враховуйте також місцеві радіостанції.
2
Встановіть FM модулятор в роз'єм для прикурювача автомобіля. Після цього він включиться. В крайньому випадку, використовуйте ПДУ для включення. За допомогою кнопок «Вперед» і «Назад» на корпусі модулятор а чи ПДУ, налаштуйтеся на частоту, яка була обрана вами на магнітолі.
3
Вставте флешку в отвір для FLASH накопичувачів. Після закінчення невеликого кількості часу модулятор передасть сигнал на магнітолу. Якщо частота налаштована правильно, то музика, яка записана на FLASH накопичувачі відтвориться.
4
Деякі FM модулятор и мають функції по налаштуванню звуку. Для цього за допомогою ПДУ використовуйте відповідні кнопки. Також ви зможете налаштувати чергу відтворення аудіо доріжок.