Як прискорити завантаження з інтернету.

Кожен день безліч користувачів інтернету викачують гігабайти даних. Кожен з них хоче, щоб завантаження відбувалася набагато швидше. Але як показує практика, більшість з них використовують величезну кількість софта, яке ускладнює викачування даних з інтернету . Поговоримо докладніше про прискорення завантаження з глобальної мережі.
Інструкція
1
Насамперед, вимкніть автоматичне оновлення вашої системи. Для цього необхідно увійти в адміністрування комп'ютера і вибрати пункт «служби». Потім відключіть службу "Автоматичне оновлення". Тепер ваш інтернет не використовуватиме швидкість на викачку оновлення.
2
Контролюйте завантаження антивірусного оновлення. За замовчуванням кожен антивірус ставить параметр оновлення в автоматичний режим. Таким чином, він може почати оновлювати бази саме в той момент, коли ви ведете завантаження з інтернету . Щоб цього не відбувалося, ставте ваш антивірус в ручне управління. Як тільки це відбудеться, оновлення баз здійснюватиметься вами в той момент, коли ви захочете.
3
Якщо ви качаєте інформації не через торрент-програму, то вимкніть його. Ніколи не використовуйте стандартний завантажувач вашого браузера. Крім повільного завантаження, при помилках браузера ви можете втратити вже завантажену інформацію. Тоді процес завантаження доведеться почати заново. Використовуйте спеціальні програми для цього, наприклад «download master». Дана утиліта забезпечить високу швидкість скачки і розсортує отриманий контент за категоріями.
4
Використовуйте файлообмінні сервіси. На них ви зможете купувати собі преміум акаунти. Користувачі з такими акаунтами мають перевагу в скачуванні інформації. Такий сервіс збільшить швидкість скачування пропорційно дорожнечі аккаунта.