Як продавати на eBay. Як створити продаж еBay.

Багато користувачів знайомі з продажами товарів і послуг за допомогою мережі Інтернет. Сотні on-line магазинів зазивають до себе покупців, всіма можливими способами рекламуючи свій асортимент. Але є категорія покупок і продажів, в якій немає магазинів або торгових мереж. Йдеться про аукціони. Найбільш відомий аукціон в Інтернеті - eBay.

Багато користувачів часто чули про нього, але не знають про принципи його роботи. Для деяких процес покупки або продажу на аукціоні здається тривалою справою. Але насправді, продавати на eBay нескладно. Більш того, цей процес в деякій мірі затягує.

  1. Якщо з'явиться бажання взяти участь у його роботі, необхідно зареєструватися в якості учасника. Реєстраційна процедура платна - всього 30 центів. За ці смішні гроші ваш товар на аукціоні eBay побачать мільйони потенційних покупців.
  2. Для того щоб продавати товари, необхідно вказати при реєстрації діючу кредитну картку. Це необхідно для вашої ідентифікації, а аукціон упевниться в тому, що ваш вік перевищує 18 років, і ви, по логіці речей, будете більш серйозно ставитися як до учасників, так і до товарів. Пройшовши реєстрацію, можна приступити формуванню пропозиції з продажу своїх товарів.
  3. Щоб продавати на Е-бей правильно і успішно, потрібно спочатку ознайомитися з аналогічними товарами, виставленими на продаж іншими продавцями. Подивіться, як описаний аналогічний товар у інших, які фотографії завантажені, про що не розказано продавцем по незнанню, або з метою що-небудь приховати про товар. Пам'ятайте, що про привабливі і сильних сторонах товару потрібно обов'язково розповісти.
  4. Для початку процедури продажу, необхідно активувати кнопку Sell зверху на будь-якій сторінці аукціону eBay. Завантажиться сторінка Sell Your Item (продаж ваших товарів). На ній потрібно заповнити розділи про предмет продажу - назва товарів та їх опис. Потім потрібно вказати мінімальну ставку, яка буде аукціонним кроком при наявності попиту з боку учасників аукціону. Не лінуйтеся і вкажіть додаткову інформацію про товар,, а також помістіть фотографії з зображенням товару. Одна фотографія товару службою eBay Picture приймається до розміщення на сайті безкоштовно. Додаткові фотографії для одного товару обходяться в 15 центів кожна. Вкажіть строки, протягом яких товар буде виставлений на продаж.
  5. В розділі Shipping & Payment Terms (умови пересилання і оплати) необхідно вказати прийнятний для вас метод оплати, адресу для оплати, а також адреса відправлення товару. Крім того, потрібно заповнити графи про вартість пересилки, і по необхідності написати інструкції з пересилання товару. Перевіряйте внесену інформацію та підтвердіть, що все вірно заповнене. З цього моменту ваш товар виставлений на торги.
  6. Коли закінчиться аукціон, за його підсумками на ваш e-mail вишлють лист, в якому буде вказаний переможець та адресу доставки товару. Коли надійде сповіщення про те, що кошти за товар переведені на ваш рахунок, вам необхідно відправити товар покупцеві за вказаною адресою. Залежно від обраного способу отримання грошей (банківський переказ або чек), покупець відправляє гроші на вказану адресу при реєстрації. Дочекайтеся обналичивания чека і вишліть покупцеві товар.
  7. Якщо покупець оплатив покупку кредитною карткою, то в цілях безпеки кошти надійдуть спочатку на рахунки eBay, який вишле на ваш e-mail повідомлення про оплату. Після того, як покупець отримає куплений товар, система eBay зарахує кошти на вашу кредитну карту.