Як зробити напис на зображенні без фотошопу. в якому редакторі можна накладати написи на картинки.

Для того щоб зробити напис на зображенні, зовсім не обов'язково вивчати програму Photoshop. Це можна зробити більш доступним способом, якщо у вас комп'ютер з операційною системою Windows.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, графічний редактор Paint
Інструкція
1
У стандартних програмах Windows є відмінний графічний редактор Paint, в якому можна малювати, додавати текст і змінювати розміри зображень. Виберіть в меню «Пуск», «Усі програми», «Стандартні», Paint.
2
Перед вами відкриється робоче вікно графічного редактора. Виберіть команду "Відкрити" і відкрийте зображення, на якому хочете зробити напис .
3
На верхній панелі виберіть інструмент «Текст». На вашому зображенні з'явиться рамка. Введіть ваш текст. На верхній панелі відкриється меню "Інструменти введення тексту". Виберіть вид шрифту, його розмір і колір.
4
Збережіть отримане зображення в потрібному вам форматі в певну папку. Paint запропонує на вибір кілька форматів збереження, але краще збережіть ваше зображення у форматі JPEG.
5
У підсумку ви отримаєте картинку з напис ю без використання програми Photoshop.
Додавання напису до зображення - одна з нескладних операцій, яку можна виконати в графічному редакторі. Залежно від того, який результат потрібно отримати, можна накласти текст на саме зображення, на широку однотонну рамку, створену навколо картинки, або на діалоговий міхур зразок тих, які використовуються в коміксах для вказівки персонажа, який вимовляє репліку.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Відкрийте картинку, на якій вам потрібно зробити напис , в графічному редакторі поєднанням клавіш Ctrl + O або опцією Open з меню File.
2
Для створення напису в діалоговому міхурі застосуєте інструмент Custom Shape Tool. В панелі налаштувань клікніть по значку режиму Fill Pixels. Розкрийте список Shape і виберіть фігуру Talk або Thought.
3
Клацнувши по кольоровому квадрату в палітрі інструментів, виберіть колір, яким буде заповнений діалоговий міхур. Опцією Layer з групи New меню Layer створіть новий шар і намалюйте на ньому фігуру обраної форми. Для цього потягніть покажчик курсору вниз і вправо при затиснутою лівій кнопці миші.
4
За допомогою інструменту Horizontal Type Tool створіть область, в яку будете вводити текст. Для цього поставте покажчик курсору на діалоговий міхур, затисніть ліву кнопку мишки і розтягніть вийшла рамку.
5
Опцією Character з меню Window відкрийте палітру шрифтів і виберіть в ній шрифт, його накреслення, розмір і колір. Якщо буде потрібно, ви зможете змінити ці параметри. Клікніть по текстовому полю і зробіть напис . Якщо текст не поміщається повністю в рамку, зменшіть розмір шрифту, відрегулювати його в панелі налаштувань під головним меню або в палітрі Character.
6
Якщо напис повинна знаходитися на однотонної рамці, збільште розмір полотна опцією Canvas Size з меню Image таким чином, щоб вистачило місця для написи і зображення. Інструментом Rectangular Marquee виділіть частину картинки, яка повинна бути видна з-під рамки. Інвертуйте створене виділення опцією Inverse меню Select.
7
Створіть новий шар і, активізувавши інструмент Paint Bucket Tool, заповніть виділення кольором. Зробіть напис на фоні створеної рамки. Найчастіше такі написи розміщуються в нижній частині зображення.
8
Якщо вам потрібна напис на тлі картинки, зробіть її за допомогою інструменту Horizontal Type Tool. В якості кольору для шрифту виберіть один з квітів, присутніх на зображенні.
9
Збережіть картинку з текстом в файл jpg опцією Save As або Save for Web з меню File під ім'ям, відмінним від назви вихідного файлу.