Як зробити літачки орігамі.

Для того щоб надовго захопити дитину грою і доставити йому багато веселощів, достатньо звичайного паперу. З неї можна зробити літачки різного розміру, кожен з яких матиме власну траєкторію польоту.
Вам знадобиться
  • - прямокутний аркуш паперу
Інструкція
1
Щоб зробити літачок, візьміть прямокутний аркуш паперу і покладіть його перед собою вертикально. Складіть обидва верхніх куточка листа по напрямку до себе так, щоб вони їх зовнішні сторони стикалися між собою (рис. 1).
2
Потягніть верхній край аркуша з загнутими куточками на себе і складіть аркуш так, щоб лінія згину проходила по тій лінії, де закінчуються складені куточки (рис. 2).
3
Складіть верхні куточки отриманого прямокутника у напрямку до себе так, щоб верхні частини куточків знаходилися на відстані один від одного, а нижні кінчики стикалися. Також складені куточки не повинні повністю закривати куточок, який знаходиться під ними. Частина цього куточка повинна бути відкритою (рис. 3).
4
Складіть маленький куточок, що стирчить з-під складених великих куточків, наверх так, щоб лінія згину проходила по нижній лінії великих куточків. (Рис. 4)
5
Складіть вийшла конструкцію від себе вертикально навпіл. Потім покладіть перед собою отриману трикутну конструкцію більшою стороною вниз (рис. 5).
6
Тепер складіть верхню частину конструкції у напрямку до себе по лінії згину, що починається від половини лівого боку і закінчується на кінчику правого кута великого куточка, який заправлений в маленький куточок (рис. 6). Це перше крило літачка. Потім переверніть конструкцію на іншу сторону і складіть таким же чином друге крило літачка (тільки тепер по лини згину, що проходить від половини правого боку до лівого кута великого куточка, заправленого в маленький).
7
Поправте крила літачка так, щоб вони знаходилися під кутом 90 градусів до нижньої частини літачка, за яку його тримають. Паперовий літачок готовий, і його можна запускати.
Корисна порада
- готовий літачок можна розфарбувати фломастерами; - не використовуйте для прикраси літачка аплікації з кольорового паперу, так як це зробить літачок більш важким і погіршить його політ (краще відразу його зробити повністю з кольорового паперу); - не використовуйте картон для виготовлення літачка, так як літачок вийде важким і не літатиме.