Як блокувати сім-карту.

Якщо ви втратили телефон або у вас його вкрали, то для того, щоб відновити колишній номер телефону і запобігти використанню коштів з вашого рахунку стороннім людиною, сим- карту потрібно заблокувати.
Вам знадобиться
  • - мати паспорт при собі і бути готовим назвати паспортні дані
  • - знати кодове слово (якщо є)
  • - якщо номер телефону зареєстрований на юридичну особу, знати юридичну адресу та ІПН організації
Інструкція
1
Для блокування вашої сім-карти достатньо зателефонувати до контактного центру вашого стільникового оператора. Номер контактного центру можна дізнатися з інтернету, з брошури, виданої вам при підключенні або в будь-якому салоні-зв'язку, де можна підключитися до потрібного оператору. По телефону вас можуть попросити назвати ваші паспортні дані і кодове слово (якщо воно було визначено при укладанні договору при підключенні). Якщо номер зарегітрірован на організацію, то можуть попросити назвати її юридичну адресу та ІНН.Еті дані потрібні для того, щоб перевірити, що саме ви є власником номера.
2
Також можна заблокувати сим- карту , відвідавши будь-який центр продажів і обслуговування потрібного стільникового оператора. При собі обов'язково мати паспорт або знати паспортні дані і кодове слово. В такому спеціалізованому центрі ви зможете відразу ж отримати нову сим- карту , зберігши колишній номер і всі підключені послуги.
3
Якщо до втрати сім-карти ви користувалися інтернет-сервісом з управління послугами на сайті оператора зв'язку, то, увійшовши в сервіс (увівши номер телефону і встановлений раніше пароль), ви теж зможете без праці заблокувати вашу сим- карту . Якщо раніше ви не користувалися таким інтернет-сервісом, то зараз скористатися ним не вийде, так як встановлення пароля для сервісу відбувається тільки при отриманні SMS-повідомлення на потрібний номер телефону.
Зверніть увагу
- за блокування сім-карти у деяких стільникових операторів може стягуватися плата, причому сума плати за блокування може відрізнятися для федеральних і прямих номерів
Корисна порада
- тримайте телефон контактного центру вашого стільникового оператора на видному місці, щоб при необхідності дзвінка оператору не довелося шукати цей номер-не просіть знайомих або родичів підключитися за вас до тарифу стільникового зв'язку, так як при втраті сім-карти можуть виникнути проблеми з її блокуванням і відновленням