Як роблять реактивний двигун. Як зробити ракету з турбіною від машини.

Реактивний двигун - це досить складний пристрій. Вперше літак на подібному типі двигунів піднявся в небо тільки в 1939 році. Це був німецький «Хейнкель 178». На даний момент подібні типи двигунів використовуються повсюдно. Але їх пристрій ускладнюється рік від року.
Інструкція
1
Реактивний двигун дуже простий за принципом своєї роботи. Необхідно, щоб повітря просто потрапляв всередину двигуна, де змішувався б з паливом (як правило, для цього використовується гас), а потім все це підпалювалося б іскрою. Таким чином, створюється реактивна струмінь, яка і приводить в рух ракети і літаки.
2
Для створення реактивного двигуна в першу чергу необхідний корпус. В корпусі знаходяться всі основні агрегати двигуна. Це вентилятор, який і подає повітря в двигун , а також охолоджує його під час роботи. Після вентилятора розташований компресор, який створює тиск для того, щоб стиснене повітря потрапляв вже в камеру згоряння. В камері згоряння повітря вже змішується з паливом, а потім відбувається спрямований вибух через іскру, щоб вийшла реактивна струмінь. У чомусь дана конструкція нагадує карбюратор від машини. Потім реактивна струмінь з камери згоряння направляється на турбіну реактивного двигуна. Турбіна зроблена з кількох сотень невеликих «лопаток» і вала, до якого прикріплені вентилятор і компресор. Коли реактивна струмінь потрапляє на турбіну, вся система приходить в рух. Таким чином, для роботи реактивного двигуна необхідна тільки постійна подача палива.
3
Останньою деталлю конструкції даного типу двигуна є сопло. Сопло вже створює ту реактивну струмінь, який призводить літак в рух. Вона складається з гарячої суміші, що потрапила з камери згоряння через турбіну в сопло, а також холодного повітря, поданого через вентилятор, який пройшов до цього через внутрішні відсіки двигуна для його охолодження.
4
Реактивні двигуни поділяються по декількох категоріях. Існує класичний, турбогвинтовий і турбовентиляторний реактивні двигуни.