Як зняти код з телефону.

ПІН- код - це персональний ідентифікаційний номер, який автоматично включений на кожній сім-карті. Він є певним паролем, який захищає ваш телефон. Так, наприклад, у випадку втрати телефону, незнайомі особи не зможуть скористатися вашою сім-картою. Складається він з комбінації чотирьох цифр, які можна міняти. Якщо ви боїтеся забути даний код , то просто-напросто можна його прибрати, точніше відключити.
Інструкція
1
Зайдіть в меню вашого телефону за допомогою натискання клавіші під написом на дисплеї «Меню». Потім виберіть вкладку «Настройки». Перед вами відкриється список різного роду настройок.
2
Виберіть «Захист», зазвичай цей пункт супроводжується картинкою у вигляді амбарного замка. Перший параметр у списку буде «Запит PIN- код а». Клікніть на нього і у вікні, виберіть значення «Вимкнути».
3
Після правильно проведених дій при включенні, телефон не буде запитувати у вас цей код .
4
Також в телефону х є інший код , так званий, захисний. Він захищає не тільки сім-карту, але і сам телефон. У разі введення обмеженого числа невірних спроб, телефон заблокується і залишиться лише один вихід - перепрошивка. Даний код можна прибрати також в меню «Налаштування, тільки в пункті« Коди доступу ».