Як зробити напис на відео.

Якщо ви відзняли відео, а звук погано записався, або нерозбірливий через сильний фонового шуму (вітру, роботи техніки, звуку автомобілів і т.д.), ви завжди можете зробити підкладку з титрів. Створити титри вам допоможе програма Adobe Premier.
Вам знадобиться
  • відео, комп'ютер, програма Adobe Premier Pro
Інструкція
1
Запустіть вікно програми Adobe Premier Pro 4. Натисніть вкладку «Файл», потім «Імпорт відео». У вікні, вкажіть, який файл ви хочете імпортувати в проект. Програма автоматично помістить його у вікно Project. «Перетягніть» завантажений файл на відеодоріжку.
2
Натисніть на вкладку «Файл», виберіть пункт «Новий», а потім «Титр». З'явиться вікно створення титрів. Створіть текст титру (надрукуйте його на клавіатурі). Виберіть потрібний шрифт, розмір, колір шрифту.
3
Закрийте титр, програма автоматично збереже його у вікні Project. Потім «перетягніть» титр на другу відеодоріжку (Video 2), і розташуйте над відео в тому місці, де титр повинен з'являтися.
4
Завершуючи процес створення титрів, збережіть проект. Відеозапис перезапишеться з усіма зробленими змінами.
Зверніть увагу
Колір шрифту краще підбирати по контрасту до загального кольором кадру, інакше текст може просто загубитися в зображенні. Найкраще підходить жовтий колір, він помітний на будь-якому темному або строкатому тлі.
Корисна порада
Контролюйте плавність появи титру в кадрі за допомогою відео переходу CrossDissolve (у вкладці Effects), встановлюючи його на початку і кінці кліпу.