Як вставити відео на сайт. flowplayer youtube.

Багатьох користувачів Інтернету, вперше створюють свої сайти, турбує питання «Як вставити відео на сайт правильно?». Чомусь ця нескладна операція на перших порах викликає плутанину в діях, хоча, насправді, все досить просто.

По-перше, потрібно розуміти про що йдеться - якщо передбачається розмістити на своєму сайті відеосюжет з популярного відеосервісу, наприклад, з російськомовного RuTube або з YouTube, то в цьому випадку використовується своя методика. Якщо йдеться про свій власний відеоролику, то для його розміщення можна підібрати прості та ефективні способи. Перший спосіб досить простий і не викличе труднощів. Приміром, на сайті YouTube є дуже цікавий відеоматеріал, який підходить за багатьма параметрами до вашого сайту. Або ви самі є щасливим володарем цікавого відео і хочете його розмістити на сервісі RuTube. У кожному разі вам необхідно отримати код даного відеоролика. Якщо відео вже є на сервісі, достатньо натиснути на кнопку під ним «Отримати код для вставки». У вікні, з'явиться код, який потрібно скопіювати.

Наприклад, так виглядає стандартний код для розміщення ролика на сторінці сайту з сервісу YouTube:

Щоб самому «заливати» відеофайли на RuTube або YouTube, необхідно пройти процедуру реєстрації, потім залити відео на їх сайт і отримати код відео. Цей код розмістіть на сторінці вашого сайту. Напевно вам знайома процедура додавання матеріалів на сайт, а у випадку з відеороликом все досить просто. Іншими словами, щоб вставити відео на сайт правильно, досить залити його на популярний відеосервіс, наприклад, YouTube, а код для перегляду розмістити на сторінці свого сайту. Таким чином, відвідувачі будуть на вашому сайті дивитися відеоролик, розташований на іншому сервісі. Є інший спосіб - залити відео на свій власний сайт. Такий метод трохи складніше. Тут буде потрібно скрипт плеєра, який відповідає за програвання вашого відеоролика, а також SWF-файл плеєра. В Інтернеті існує велика кількість безкоштовних плеєрів, для прикладу зупинимося на FlowPlayer. Викачуємо його з Інтернету і разархивируем архів з дистрибутивом на жорсткий диск в директорію з файлами вашого сайту, для чого створимо нову папку - flowplayer (за назвою плеєра).

Потім, в тезі сторінки, на якій розміщуватиметься відеоролик, необхідно написати наступний рядок: а потім вказати шлях до відеоролика, який збираємося розмістити:

На цьому все! Відеоролик буде додано для перегляду на сайті. Варто тільки пам'ятати про те, що при такому способі перегляду зросте навантаження на ваш сайт.