Як зберігати смс на карті пам'яті.

XXI століття - століття новітніх технологій. Сьогодні абсолютно у кожного з нас є мобільний телефон. Уже ніхто не може уявити собі своє життя без цієї дуже корисної та необхідної речі. Однак сьогодні мобільний телефон - це не тільки засіб зв'язку та спілкування між людьми, а й комплекс самих різних додаткових функцій. Одна з найбільш затребуваних функцій будь-якого стільникового телефону - відправка та отримання СМС-повідомлень .
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, карта пам'яті. Краще купити карту таких відомих і надійних компаній, як Apacer, Kingmax, Transcend, Sony, Kingston.
Інструкція
1
Що робити, якщо обсяг пам'яті телефону не дуже великий, а повідомлень накопичилося багато, але видаляти їх не хочеться? У цьому вам допоможе карта пам'яті для мобільного телефону. Спочатку переконайтеся, що карта пам'яті , яку ви купили, підходить для вашого телефону. В іншому випадку, ваш телефон може зависати або працювати дуже повільно.
2
Потім виберіть, які саме повідомлення вам дійсно потрібні, а які варто видалити.
3
Розсортуйте всі повідомлення по папок і файлів, і дайте їм назву. Приміром, всі повідомлення від коханого направте в одну папку, від батьків - в іншу, для друзів створите третю, і так далі.
4
Створивши на мапі пам'яті додаткові папки, в яких будуть зберігатися смс-повідомлення, знайдіть в телефоні функцію зберегти повідомлення на карту пам'яті і натисніть відповідну клавішу. Тепер все готово. У вас в телефоні повний порядок і все розкладено по місцях.
5
не довіряйте робити таку роботу своїм друзям або знайомим. Не факт, що у них вийде краще вас, а значить, що замість того, щоб зберегти, повідомлення можуть просто випадково видалити.
6
Якщо ви не знаєте або не впевнені, що зможете зберегти СМС на карту пам'яті , почитайте інструкцію до телефону.