Як змонтувати труби.

Монтаж пластикових труб вважається дуже зручною технологічної процедурою. Вибираючи спосіб з'єднання полімерних труб, виходять з властивостей матеріалу, з якого виготовлені труби . Справа в тому, що спосіб, який підходить для одного виду пластика, не підійде для іншого. На сьогоднішній день розроблені універсальні технології монтажу пластикових труб.
Вам знадобиться
  • Фасонні частини, ущільнювальні кільця; зварювальний апарат
Інструкція
1
Фасонні деталі і труби з поліпропілену монтують методом дифузійної зварки, в основі якої лежить процес плавлення. Труби з металопластику з'єднують за допомогою латунних компресійних фітингів. Цей метод вимагає дешевого спеціального обладнання. Для обох методів не потрібні спеціальні навички і досвід роботи сантехніком.
2
Поліпропіленові труби , застосовувані в каналізаційних системах, з'єднують за допомогою фасонних деталей і гумових кілець ущільнювачів. Потрібно лише вірно розрахувати довжину з'єднувальних частин та їх діаметр.
3
Досить зручна і економічна колекторна схема використання металопластикових труб. Кожна труба веде до свого замикаючого пристрою, тому зайвими монтувати розгалужується і об'єднуючі фітинги. Труби достатньо гнучкі, вони легко долають кути і нерівності.
4
Монтаж поліетиленових труб виробляють методом зварювання встик або врозтруб. При першому методі оплавлені кінці труб з'єднуються в торець один одному. Зварку враструб здійснюють з використанням з'єднувального полімерного фитинга. Зварювання проводиться шляхом попереднього нагріву монтованих деталей на зварювальному апараті.
5
Зварювальний апарат невеликий за розмірами і важить не більше 12 кг. Основа зварювання - плавлення після нагріву з'єднуються деталей до потрібної температури. Деталі нагрівають до початку плавлення, а потім щільно притискають одну до іншої. Така зварювання забезпечує надійне і монолітне з'єднання.