Як розвести глюкозу. Як розводити глюкозу при температурі.

У нормі людина отримує енергію з їжею. Але в деяких випадках це стає скрутним. Перешкодою до нормального прийому їжі можуть послужити блювота, інфекції шлунково-кишкового тракту, проблеми з ковтанням та інші. В таких випадках лікар призначає колоти глюкозу (підшкірно, внутрішньом'язово, внутрішньовенно, струменево або крапельно). Але перед тим як вводити глюкозу пацієнтові, її потрібно розвести (якщо вона, звичайно, не розлучена).
Інструкція
1
Розчин для ін'єкцій повинен бути стерильним. Зараз готові розчини для ін'єкцій продаються в аптеках. Шприц також повинен бути стерильним. Ви можете купити одноразовий шприц в аптеці: він коштує недорого і безпечний у плані стерильності. Або ж ви можете простерилізувати шприц в домашніх умовах. Важливо: не можна повторно використовувати одноразові шприци! Після використання одноразовий шприц потрібно викинути. Економія в даному випадку не тільки не виправдана, а й дуже ризикована.
2
При розведенні глюкози дотримуйтесь рекомендацій лікаря. Концентрація глюкози в розчині повинна бути такою, яку призначив лікар. Наберіть в шприц глюкозу і розчин в потрібних пропорціях. Шприц, звичайно, повинен бути проградуирован.
3
Струсніть шприц, злегка потрясіть його, щоб отримати однорідний розчин. Клацанням пальця приберіть зі шприца маленькі бульбашки повітря. Простежте за тим, щоб бульбашок не залишилося.
4
Обробіть місце ін'єкції ваткою, промочені в спирті. Встромивши голку, повільно і обережно введіть ін'єкцію.
5
Глюкозу призначають не тільки для ін'єкцій, а й для вживання через травний тракт. Простіше кажучи, глюкозу можна пити. Часто лікарі призначають давати глюкозу грудним немовлятам в якості додаткового джерела рідини і енергії. В цьому випадку для приготування розчину додайте 3 чайні ложки глюкози до 200 мл кип'яченої води. Давайте дитині розчин невеликими порціями між годуваннями.