Як зробити зображення більш чітким.

Зробити зображення чіткішим дозволяє програма Adobe Photoshop. При цьому існує декілька способів, і всі вони засновані на застосуванні спеціальних «фільтрів».
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop CS2 або вище
Інструкція
1
Відкрийте зображення в Adobe Photoshop. Для цього перетяните іконку файлу в робочу область програми або використовуйте традиційний спосіб: в меню «Файл» виберіть «Відкрити» (Ctrl + O).
2
Після того, як зображення відкриється, створіть його дублікат. Виберіть опцію «Створити дублікат шару» з меню «Шар», і підтвердіть, клацнувши на кнопці «ОК». На цьому етапі ви не повинні помітити ніяких змін.
3
В меню «Фільтр» виберіть «Інші» а потім - «Колірний контраст», як показано на скріншоті.
4
Програма запропонує відрегулювати радіус фільтра. Числове значення цього параметра залежить від розміру зображення, кількості дрібних деталей і деяких інших факторів. Підберіть оптимальне значення експериментальним шляхом і прийміть зміни, натиснувши на кнопку «ОК».
5
При цьому зображення стане схожим на негатив.
6
Щоб завершити роботу, на панелі шарів виберіть тип накладення «Перекриття» із списку. Панель шарів відкривається натисканням клавіші F7.
7
Якщо ви все зробили правильно, зображення стане більш четкім.Сохраніте результат (Shift + Ctrl + S).
8
Другий спосіб полягає в застосуванні фільтра «Різкість» .В меню «Фільтр» виберіть «Різкість», а потім «Розумна різкість». У вікні є ряд налаштувань, які дозволяють більш детально регулювати різкість ілюстрації. Доступні такі опції, як сила ефекту, радіус застосування, тип видаляється розмиття і деякі інші. Як і в попередньому випадку, підберіть експериментальним шляхом оптимальні настройки і застосуєте ефект, натиснувши на кнопку ОК.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що підвищити різкість ілюстрації можна лише до якоїсь межі. Якщо ви спробуєте надмірно збільшити різкість ілюстрації, результат буде виглядати неприродно, оскільки ефект від фільтра відбувається за рахунок деструкції зображення. В кожному окремому випадку слід знайти розумний компроміс.