Як розтягнути кільце.

З часом обручальное кільце може стати вам мало. Насправді, не варто засмучуватися. Просто необхідно звернутися до ювеліра. Практично в будь ювелірної майстерні вам допоможуть впоратися з цією проблемою. Розтяжка ювелірного кільця може проводитися двома способами: впаивание невеликого шматочка металу тієї ж якості і проби або ж механічним розтягуванням на Ріглі. Механічний метод збільшення ювелірних виробів за допомогою спеціального верстата для збільшення кілець заслуговує більш докладного розгляду.
Інструкція
1
Необхідно перевірити кільце на наявність різних механічних дефектів, таких як неякісна спайка, тріщини, подряпини, різноманітні ушкодження. При їх наявності рекомендується спочатку усунути дефекти, а потім вже прийматися безпосередньо за збільшення діаметра кільця.
2
Помістіть в платформенне отвір робочий конус так, щоб мітки на конусі та платформі збігалися. Встановити обмежувач бажаного розміру на робочому конусі. Необхідного розміру повинно відповідати верхнє число на обмежувачі.
3
Закріпіть кільце на робочому конусі, зверху нього встановіть мідну заготовку.
4
Поверніть рукоятку верстата за годинниковою стрілкою доти, поки ювелірна прикраса не торкнеться обмежувача.
5
Заново повторіть процес, перевернувши кільце . Не рекомендується спочатку збільшувати кільце більше, ніж на три розміри.
Корисна порада
Самостійно збільшити кільце достатньо важко, тому краще буде звернутися до професійного ювеліра. І в такому випадку, ваше улюблена прикраса прослужить ще довгий час.