Як зробити перекладну татуювання. Перекладні татуювання.

Перевідні татуювання є малюнками, які імітують розпис хною, або справжні тату, які можуть бути легко переведені на шкіру і тримаються на ній протягом декількох днів або тижнів. Перевага перекладних тату в тому, що вони безпечні, красиво виглядають і дешеві. Також їх "плюс" у тому, що малюнок можна легко звести і замінити новим. Процес нанесення перекладної тату зазвичай дуже простий і під силу навіть дитині.
Інструкція
1
Перевідні татуювання розрізняються за ціною, зовнішнім виглядом, розмірами малюнка. Дітям можуть підійти і зовсім дешеві, які вони можуть дозволити собі на кишенькові гроші. Дорослі ж можуть собі дозволити і більш дорогі варіанти. Невисока ціна і недовговічність перекладних татуювань дозволяють експериментувати скільки завгодно. За допомогою перекладних тату ви можете створити неповторний образ, а потім легко і безболісно змінити амплуа.
2
Найпростіший спосіб зробити тимчасову татуювання - це нанести перекладної малюнок. Особливо цей спосіб подобається дітям. Татуіровкі- "переводки" можуть продаватися як окремо, так і в упаковці, наприклад, від жувальної гумки. Щоб зробити цей нехитрий татуаж, потрібно змочити водою виворітну сторону рісунка- «переводки», як слід притиснути до шкіри і через кілька секунд акуратно відклеїти. "Мінус" цієї перекладної тату в тому, що вона одразу ж починає кривитися на шкірі.
3
Щоб цього уникнути, можна скористатися перекладними тату на спиртовій основі, поверх яких накладається спеціальна фарба-закріплювач. Послуги з нанесення подібної татуювання виявляються в неспеціалізованих салонах і некваліфікованими майстрами. Але зате за символічну (порівняно зі справжньою татуюванням) плату вам буде чим вразити своїх друзів і подруг несподіваним малюнком. Правда, подібні перекладні татуювання тримаються зазвичай до декількох днів.
4
Тимчасові татуювання, в тому числі перекладні - оптимальний варіант для тих, хто не хоче або не готовий ризикнути зробити справжню татуювання . Так само за допомогою перекладної тату можна з'ясувати для себе, чи потрібен вам постійний малюнок на тілі - татуювання на все життя, від якої так просто не позбутися і не змити, як перекладної малюнок.
Зверніть увагу
Губи, долоні і статеві органи не пристосовані для нанесення перекладних татуювань.
Корисна порада
У переказному тату ви можете використовувати і додаткові елементи - наприклад, стрази.