Як вставити картинку на сайт.

Щоб помістити картинку на сайті, для початку потрібно помістити її в ту ж папку, де знаходиться сторінка сайту - page.html. Картинка обов'язково повинна бути в форматі jpg, оскільки інші формати на сайті можуть не відбиватися.

Щоб вставити картинку на сайт правильно, її потрібно позначити тегами (або взяти в теги). Для цього використовується тег

Щоб було зрозуміло, про що йде мова, знову звернемося до англійського словника: src - це скорочено від слова source, в перекладі - ресурс, джерело. Іншими словами абревіатуру «img src» можна перекласти як «зображення джерело/назва файлу» .Щоб вставити картинку на сайт правильно, і вона відображалася в потрібному ракурсі, необхідно для картинки вказати її розміри. Використовуємо для цього параметри width (ширина картинки) і height (висота картинки), а розміри картинки вказуються в пікселях.Тогда код для вставки матиме наступний вигляд:

Щоб при наведенні курсору на картинку додатково відображався будь-якої текст, наприклад, «Фотографія місця майбутнього будівництва», потрібно задіяти параметр - alt, а сама рядок буде мати наступний вигляд:

Фотографія місця майбутнього будівництва

Ця функція може бути корисна, коли для економії трафіку вимкнена функція відображення графіки в інтернет-браузері. В такому випадку при відкритті сайту замість картинки буде відображатися введений текст - Фотографія місця майбутнього будівництва. Якщо користувачеві захочеться подивитися це зображення, то він змушений буде активувати (дозволити) відображення графіки в своєму браузері для вашого сайту.