Як зробити генератор Тесли.

Генератор Тесли - це прилад, створений геніальним сербським ученим Ніколою Тесла ще в XIX столітті. У промисловості принцип роботи даного генератора використовується в мікрохвильових печах. У звичайному житті ось уже більш ста років генератор Тесли служить як захоплююче розвага для публіки. Електричні розряди, які генерує даний прилад, можуть досягати в довжину декількох метрів. Зараз ми розповімо, як створити генератор Тесли в домашніх умовах.
Інструкція
1
В першу чергу для створення даного приладу необхідно задуматися про джерело його живлення електричним струмом. Він повинен мати напругу не менше 5 000 вольт. Це необхідно тільки для самого простого генератора Тесли. Для більш складних аналогів даного приладу буде потрібно більш висока напруга.
2
Сам генератор Тесли складається з таких елементів. Перша - трансформатор. Він представлений двома котушками (первинної та вторинної). Також буде необхідний конденсатор, розрядник, спеціальний термінал і тороид. Первинну котушку необхідно робити з мідного дроту великого діаметра або простий мідної трубки. Якщо використовується провід, то його необхідно намотати по окружності на кілька витків. Вторинна котушка складається з тисячі і більше витків мідного дроту невеликого діаметра. Варто відзначити, що первинну котушку найкраще робити циліндричної горизонтальної або вертикальної форми. Разом з конденсатором вона повинна створювати так званий «коливальний контур». У цю ж схему включений і розрядник, який являє собою два паралельних мідних дроти з невеликим зазором. Нагорі вони повинні бути оголені і загнуті, а внизу щільно обмотані ізоляційною стрічкою.
3
Вторинна котушка включає в себе тороид, який виконує там функцію конденсатора. Варто відзначити, що вторинну котушку має сенс покрити епоксидною смолою, щоб виключити ймовірність електричного пробою під час роботи приладу. Необхідно також сказати, що ні в якому разі не варто під час роботи генератора Тесли стосуватися вихідних від нього електричних розрядів. Це може привести до серйозних наслідків для вашого здоров'я в майбутньому.
Зверніть увагу
Основна ідея Ніколи Тесли в пошуку вічного і нескінченного джерела енергії - черпати енергію з "ефіру", тобто користуватися енергією Землі і космосу. Якщо Нікола тесла і знав як це можливо, то сучасні псевдо-винахідники (а попросту аферисти) користуються наївністю для продажу "вічних генераторів Тесли".
Корисна порада
Математичний апарат на основі поглядів «дальнодействия» завів фізику в тупик. Принцип роботи такого об'єкта, як генератор Тесла або Грея, неможливо зрозуміти в термінах «сил» і «полів» (магнітне поле, електричне поле, сила Лоренца, сила Кулона ...). Проаналізуємо процеси, що відбуваються в генераторі Тесла, з принципу «близкодействия».