Як зробити піч-буржуйку.

Звана буржуйкою металева піч для обігріву приміщень була дуже популярна в першій половині 20-го століття і в роки Другої світової війни. Піч і димар до неї виконані з металу. Такий пристрій досить швидко прогріває приміщення, але після припинення топки швидко остигає. Таку піч цілком можна використовувати і в сучасних умовах в літніх садових будиночках.
Вам знадобиться
  • Старий бідон з-під молока, сталевий дріт, півдюймові сталеві труби, молоток, зубило, напилок
Інструкція
1
Дуже практична піч -буржуйка може вийти з непридатною фляги для молока. Така піч буде практично незамінною там, де немає інших джерел обігріву. Пригадується вона на недобудованій дачі, в саморобній лазеньці, в господарському блоці. Для виготовлення буржуйки знадобиться старий сорокалітровий молочний бідон, до якого, втім, доведеться докласти руки.
2
В днище фляги виріжте отвір для вигнутого патрубка. На патрубок згодом буде насаджуватися димова труба. Трохи нижче горловини за допомогою зубила прорубайте невелику щілину для піддувала.
3
Патрубок підходящого розміру можна придбати в магазині, а можна зробити і самостійно. Для виготовлення змеевидного колосника візьміть сталевий дріт діаметром 6 мм, стисніть її з боків. Тепер дріт потрібно зігнути і просунути через горловину буржуйки всередину і розтягнути до необхідних розмірів. Місце установки колосника підберіть експериментально.
4
Оснастите буржуйку двома кільцями-опорами. Їх згинають з урахуванням діаметра бідона. Кільця будуть першоосновою для саморобної печі. Стійкість всієї конструкції надають розправлені кінці півдюймових сталевих труб. Зі сталі товщиною 2 мм виготовте фіксатор-розпірку, яка не дасть кільцям зміщуватися відносно один одного.
5
Якщо ви хочете, щоб зроблена вами піч -буржуйка довше зберігала тепло, обкласти її зовні цеглою.