Як зробити ноги прямими.

Існує думка, що красивими можуть бути тільки ідеально прямі ноги . Дівчата, які вибирають довгі спідниці, широкі брюки найчастіше комплексують з приводу ніг і намагаються ретельно замаскувати "недоліки".
Інструкція
1
Але, по-перше, чим старанніше ми щось приховуємо, тим більше це щось привертає увагу оточуючих. І, по-друге, а хто вам сказав, що ноги , які не дотягують до загальноприйнятого стандарту, настільки жахливі. Насправді це ваша родзинка, і ви повинні пишатися своєю індивідуальністю.
2
Отже, самооцінку підняли, тепер до справи. Кардинально ви, само собою, нічого не зміните, але візуально можете зробити багато чого. Атлетична гімнастика скоректує форму ніг при відповідних вправах і оптимальній кількості їх повторень.
3
Наприклад, при зменшенні обсягу стегна за допомогою спалювання жирових відкладень створюється ефект пружності. Так само можна, навпаки, збільшити м'язову масу. Це дозволяє змінити так звану 0- і X-образность.Первие 2-3 тижні кожну вправу рекомендується виконувати по 5-10 разів. Пізніше по 15-20 разів. З часом повнота ніг почне зникати, худі ноги , навпроти, поповняться. М'язи стегон і гомілок зміцніють, і ноги будуть виглядати стрункіше і пряміше.
4
Існують декілька вправ для того, що б ваші ноги стали прямими. Вправа перша: ляжте на спину, витягніть ноги і потягніть носки на себе. Далі розведіть пальці і виконайте те ж саме. Вправа повторювати 15-20 разів.
5
Вправа друге: положення те ж, що і в перший раз. Притисніть до підлоги витягнуті прямі ноги , потім, злегка згинаючи коліна, розслабте їх. Така вправа варто повторювати 10 разів.
6
Вправа третя: лежачи на спині, по підлозі виробляєте ступнями руху вперед-назад. Пальцями намагайтеся захопити килимок. Дана вправа виконайте 15 разів.
7
Четверта вправа: положення те ж, що і в попередній раз. Руки по сторонам, долоні впираються в підлогу. Напружуючись, натягайте шкарпетки витягнутих ніг спочатку на себе, потім від себе. Зробіть все те ж саме, тільки піднімаючи ноги на 10-15 см від підлоги.
8
Вправа п'ята: положення те ж. Руки під голову. Трохи підніміть ноги , відтягніть шкарпетки і на кілька секунд зафіксуйте це положення. Вправа повторіть 10 разів.
Корисна порада
Не намагайтеся бути схожим на знаменитість, створіть свої ідеальні форми.