Як роблять ракетний двигун.

Технології створення ракетних двигунів - це один з важливих елементів в освоєнні космосу. За останній час було створено чимало видів подібних механізмів. Як правило, дані конструкції використовуються у військово-промисловому комплексі, а також у космічній галузі. Про те, як створюються сучасні ракетні двигуни, а також про їх класифікації ми і поговоримо в даному матеріалі.
Інструкція
1
Зараз ракетні двигуни бувають різного виду. Як правило, їх класифікують по виду палива. Існують хімічні ракетні двигуни. В їх основі лежить робота газів від реакції горіння різного роду хімічного палива. За принципом дії, дані ракетні двигуни повністю аналогічні реактивним двигунам. Існують також ядерні та термоядерні ракетні двигуни. Тут енергія двигуна виходить завдяки реакції ядерного розпаду або термоядерного синтезу. Варто відзначити, що термоядерні двигуни поки не використовуються на практиці через недосконалість технологій. Є також ще електричні та плазмові ракетні двигуни.
2
Немає сенсу детально зупинятися на створенні кожного з даних типів ракетних двигунів. В принципі, всі вони створюються за одним шаблоном і принципово різняться тільки по виду палива.
3
Все двигуни складаються з камер згоряння, де відбувається створення реактивного струменя, що приводить в рух ракету. Також в деяких ракетних двигунах використовується крім палива ще й інші речовини, складові цю струмінь. Як правило, це рідкий кисень. В плазмовому двигуні робоче речовина в камері згоряння доводять до повного стану плазми, що забезпечує більший коефіцієнт корисної дії. За камерою згоряння йде вже сопло, в якому повністю формується реактивна струмінь, а також вектор тяги. Варто відзначити, що в плазмових двигунах як прискорювача використовується також магнітне поле.