Як зробити чубок в фотошопі. Як зробити на фотошопі чубок.

Якщо ви хочете дізнатися, як будете виглядати з чубчиком без відвідування перукарні або отримати власну фотографію з іншою зачіскою, то можете зробити собі чубок в фотошопі.
Вам знадобиться
  • - ваша фотографія, на якій чітко видно обличчя
  • - фотографія людини з чубчиком, яку ви б хотіли приміряти
  • - програма «Фотошоп»
  • - знати що таке шари
  • - знати як змінити розмір зображення в програмі «Фотошоп»
  • - знати як копіювати і вставляти ділянку зображення
  • - вміти користуватися інструментами "Ластик "," Прямолінійне Лассо »,« Розмиття »,« Випалювання "," Освітлювач "
Інструкція
1
Для того щоб приробити чубок до своєї фотографії, спочатку знайдіть фотографію людини з потрібною чубчиком, відповідної за кольором до вашого волосся. Збережіть цю фотографію. Відкрийте обидві фотографії в фотошопі. Змініть розмір фотографій таким чином, щоб при масштабі 100% ваше обличчя було б такого ж розміру, як і обличчя іншої людини.
2
Змініть масштаб фотографії людини з чубчиком, використовуючи інструмент «Лупа» так, щоб чубчик була чітко видна. Потім виберіть інструмент «Перо» і виділіть чубок . Відредагуйте виділення, вибравши інструмент «Перо з плюсик». Після редагування контуру, не забираючи з нього курсор, натисніть на праву кнопку миші і виберіть «Утворити виділену область». Встановіть радіус розтушовування у вікні на 0 пікселів.
3
Скопіюйте виділену чубок і вставте в документ з вашою фотографією. Чубчик автоматично вставиться на новий шар, який буде вище, ніж шар з фотографією.
4
Використовуючи команду «Редагування - Вільне трансформування», помістіть чубок на потрібну частину обличчя, поверніть її потрібним чином, підберіть потрібний розмір. Використовуючи інструмент "Ластик" і команду «Виділення - Колірний діапазон» з виключенням непотрібного виділення, інструментом «Прямолінійне Лассо» + «Alt», обережно видаліть непотрібні частини чубчика, а інструментом «Розмиття» акуратно размойте її краї, попередньо збільшивши до максімальноо розміру. Використовуйте інструменти "Випалювання" та "Освітлювач" для затемнення або освітлення потрібних ділянок волосся, щоб не було видно кордону між волоссям і чубчиком. Використовуйте команди «Зображення-Корекція-Колірний баланс», «Зображення-Корекція-Тон/насиченість», і «Зображення-Корекція-Яскравість/контраст» для коригування колірної гами чубчика, щоб вона не відрізнялася від кольору волосся.