Як зробити фото дня. Як зробити стійку для фону своїми руками.

Красиві фотографії дозволяють милуватися ними знову і знову, а як вони гріють душу фотографу, який встиг зафіксувати дані моменти - не передати словами. Трапляється, що навіть з-під руки і очі професіонала не завжди виходять відмінні фото. Тому до даного процесу необхідно підійти не тільки творчо, а й озброїтися необхідними знаннями та аксесуарами для проведення зйомки.
Інструкція
1
Техніка. Для якісної зйомки добре підійде дзеркальний фотоапарат. В його основі лежить дзеркальне відображення, тобто видна сама проекція на матрицю, що дозволяє моментально оцінити якість знімка. Щоб руки не тремтіли при знімку, і не було на фото відблисків, не варто фотографувати на вазі, прикриваючи рукою об'єктив від променів сонця. Спеціальну стійку і щит від сонця або тіні можна спорудити самим, якщо їх немає в наявності. Поставте фотоапарат на стійку поверхню і знайдіть великий формат картону. Стійку можна зробити з кількох цеглин, поставлених рядком вгору, а картон - з коробки з-під телевізорів, наприклад.
2
Вибір місця. Заздалегідь продумайте місце, де ви проведете фотозйомку. Якщо вибираєте натуру, тобто зйомку на відкритому повітрі, то слід врахувати погодні катаклізми і багатолюдність. У закритому приміщенні необхідно правильно виставити світло, щоб вигідніше виглядав об'єкт зйомки, а також знайти підходящий фон. Найчастіше фоном є однотонна матерія сірого кольору. З кольором тканини можна поекспериментувати, головне, щоб колір фону і сфотографований об'єкт не зливалися один з одним.
3
Образ. Якщо ви фотографуєте людину, заздалегідь потурбуйтеся про його зовнішній вигляд. Одяг, макіяж, зачіска повинні бути виконані в єдиному стилі. Також перед зйомкою людина не повинна бути затиснутим і сором'язливим. Кращі фотографії демонструють природність, відкритість та щире вираз емоцій. Тому перед тим як зробити клацання на фотоапараті, розкажіть веселу байку або анекдот.