Як вставити музику на сайт.

Коли людина створює власний сайт, в голову приходять різноманітні думки. Вони стосуються як дизайну, так і наповнення сторінок. Це всілякі текстові блоки, що розкривають зміст або задумки автора, фото і відеоматеріали, що підкріплюють або посилюють смисловий ефект. Є ще й таке бажання, як оснастити сайт музичним супроводом - від фонової музики до особистого голосового звернення автора до відвідувачів.

Все це можливо і не дуже важко. Щоб вставити музику на сайт правильно, потрібно згадати, як вставляється звичайне зображення. Справа в тому, звукові файли на сторінку поміщаються точно так само, як картинки і фотографії. Тільки картинки мають дозвіл jpg або gif, а звукові файли - wav або mp3. Підбираємо для розміщення або записуємо звуковий файл, а потім поміщаємо його в папку на жорсткому диску з файлами вашого сайту. Найкраще створити окрему папку зі звуками, наприклад Sound. Щоб додати звуковий файл його на сторінку сайту, прописуємо наступний рядок:

Назва музики

Точно так же , як і при завантаженні картинки, на сторінці з'явиться посилання на закачаний музику (звукове звернення). Для її прослуховування потрібно просто натиснути на неї, тобто музика включатиметься по команді користувача сайту. Якщо є бажання зробити музичний фон, тоді потрібно написати і розмістити на сторінці сайту наступну команду:

Тепер при завантаженні сторінки, музичний файл запуститься автоматично. При такому розміщенні файл програється один раз і зупиниться. Щоб збільшити час звучання, можна вказати скільки раз музика програватиметься, наприклад 4. Для цього видозмінюємо попередню команду, вказавши кількість повторів:

Щоб звуковий супровід звучало весь час, який відвідувачі проведуть на вашому сайті, потрібно вказати наступний параметр:

Крім того, можна керувати гучністю і стереобаланса музичного файлу. За це відповідають команди volume і balance .. Volume (звук) приймає значення від -10000 до 0. Іншими словами, його не можна зробити голосніше, а можна тільки приглушити звук. У команди Balance (стереобаланс) - допустимі значення від -10000 до 10000. При виборі будь-якого значення, відмінного від «0», звук буде зміщуватися від одного динаміка до іншого. Якщо звуковий файл занадто гучний, тоді можна записати наступний рядок:

Це означає, що звуковий супровід прозвучить рівно 10 раз в половину своєї гучності і рівному стереобаланса.

Щоб вставити звук на сайт, необхідно мати уявлення про мову програмування HTML (HyperText Markup Language). Деякі веб-майстри хочуть, щоб відвідувач, зайшовши на сайт, почув приємну фонову музику або заспокійливий шум прибою. В цьому немає нічого поганого. Однак необхідно знати, що існують ще й авторські права, порушувати які не можна.
Вам знадобиться
  • Знання мови створення WEB-документів - HTML.
Інструкція
1
Один з найпростіших способів завантажити звук у форматі mp3 на свій сайт - це створити нову html-сторінку. Тільки майте на увазі, що не всі браузери можуть коректно реагувати. Приміром, в Internet Explorer даний метод підходить, для деяких інших браузерів необхідно використовувати Flash-програвач.
2
Між тегами вставте наступний код: . Тепер з ним необхідно провести кілька простих маніпуляцій. Для цього ви повинні знати розшифровку складових даного коду.
3
Src - це шлях до звукового файлу. Щоб його правильно задати, завантажте в кореневу папку вашого сайту файл song.mp3. Приміром, ваш сайт - www.імя.ru. Завантажуєте в кореневу папку файл song.mp3, тоді абсолютний шлях буде - http://www.імя.ru/song.mp3. Спосіб завантаження файлів в кореневу папку залежить від того, на якій платформі працює ваш сайт.
4
Balance регулює баланс звуку між лівою і правою колонками. Ви можете вставити ціле число від -10000 до 10000. Якщо ви поставите в рядку balance="0", то баланс гучності в обох колонках буде однаковий. Позитивні числа збільшують гучність в правій колонці, а негативні - відповідно в лівій.
5
Значення loop показує, скільки разів буде програватися музичний файл. Значення loop="0" програє файл один раз, -1 програє музику доти, поки поточна веб-сторінка відкрита. Будь-яке ціле позитивне число змусить ваш браузер програвати обраний звуковий файл заданий число раз.
6
Volume задає гучність звучання файлу. Ви можете задати ціле число від -10000 до 0, де нуль відповідає максимальній гучності відтворення. Спробуйте трохи поекспериментувати зі значеннями вищевикладених параметрів, і у вас обов'язково вийде налаштувати оптимальний варіант.