Як розфарбувати маску. Як розфарбувати венеціанську маску.

Якщо ви віддаєте перевагу покупкам в спеціалізованих магазинах Hand Made, і у вас є заготівля карнавальної маски, її треба якимось чином прикрасити і привести в належний вигляд. Сьогодні розмова піде про те, як красиво, недорого і оригінально оформити вже заготовлений шаблон.
Інструкція
1
Найголовніше, на що варто звернути увагу - це матеріал, з якого зроблена ваша маска.Для виробів з тканини необхідно підібрати нерастекающіеся фарби, наприклад фірми JAVANA SUNNY. Для маски, виконаної в паперовому варіанті, можна використовувати акварель або масляну фарбу. Красиво виглядатиме варіант з вишивкою, якщо крім прикрашення додати елементи з бісеру. Бісер добре сідати на звичайний клей в разі якщо основа виконана з паперу, а виріб з матеріалу можна просто розшити.
2
Що стосується малюнка, оригінально буде виглядати маска, оздоблена за принципом доміно. Тобто одна половина особи біла, інша чорна. Крім цього варіанта гру з чорним і білим можна розглядати як символічне позначення чоловічого і жіночого начала інь і янь.
3
Яскраві, насичені кольори підійдуть для карнавалів і запальних вечірок. Якщо намічається корпоративний захід, краще віддати перевагу більш стриманим, пастельним тонам. Пограйте з колірною гамою в стилі «лісова німфа» або зобразите героїню, якогось відомого мультфільму. Не варто віддавати перевагу кричущим образам. Згадайте Бріджит Джонс в однойменній комедії і не повторюйте подібних подвигів.
4
Коли ви збираєте на свято малюка, відмінно виглядатиме варіант із зображенням тварин і казкових персонажів мультиплікаційного жанру. Вибирайте героїв з найбільш простими рисами обличчя, щоб легше було домогтися близькості до оригіналу.
Корисна порада
Якщо ви не дуже впевнені в своїх художніх талантах, то краще придбати вже готову маску. Так вийде і красивіше і дешевше.