Як розводити оцет при температурі. Як равесті оцет для розтирання від температури.

Висока температура протягом тривалого часу сильно вимотує і завдає величезної шкоди організму. Серце і судини працюють в посиленому режимі, у організму виникає нестача кисню, швидко настає зневоднення. Це загрожує серцевої і дихальної недостатністю, а дітям загрожує фебрильними судомами. Щоб цього не допустити, потрібно своєчасно боротися з жаром. Часом розтирання оцтом діють швидше таблеток, а це дуже важливо, особливо коли температура піднялася до 39-40 градусів.
Вам знадобиться
  • Столовий оцет і вода.
Інструкція
1
Налийте чверть склянки теплої води. Вода кімнатної температури не підійде, так як людина відчуватиме дискомфорт від розтирання. Занадто холодна вода може викликати спазм судин, що тільки погіршить стан хворого. Температура води 37-38 градусів оптимальна.
2
Додайте в стакан з водою столовий оцет 9%. Пропорція оцту і води повинна вийти приблизно 1: 1.
3
Для кращого ефекту в цей же стакан можна додати пару ложок горілки. Вона сприятиме більш інтенсивному випаровуванню розчину з тіла хворого, тому ефект від розтирань буде вище. Ретельно перемішайте отриманий розчин.
4
Зніміть з себе практично весь одяг. Починайте розтирання з долонь і стоп. Рясно обітріть місця, де проходять великі судини: під колінами, в пахвових западинах і на шиї. Сховайтеся легкої простирадлом, що не одягайтеся. Поступово рідина буде випаровуватися, а температура знижуватися.
5
Зробіть компрес на лоб. Для цього концентрація оцту в воді повинна бути нижчою. Досить буде однієї столової ложки на склянку води.
Зверніть увагу
Розтирання протипоказані, якщо при високій температурі тіла у хворого спостерігається патологічна блідість. Це може бути ознакою спазму судин, який від розтирань тільки посилиться.