Як перевірити реальну швидкість.

Для тих, хто живе в інтернеті - по роботі, або просто для душі, його жвавість має першорядне значення. Дійсно, дуже сильно дратує, коли сторінка зависає або кадр улюбленого фільму зупиняється на найцікавішому місці. При підключенні інтернету постачальник, який вам цю послугу надає, в договорі вказує, яку саме швидкість він зобов'язаний вам надати. Якщо у вас є підозра, що ця швидкість не відповідає реальній - перевірте її. Ось як це можна зробити.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно сервіс, який дає можливість виміряти швидкість підключення в реальному часі. В даний час таку послугу надають багато сайтів, але в перший раз краще звернутися до сервісу відомої, солідної компанії. Наприклад, можна скористатися сервісом "Я в інтернеті!", Розроблений компанією Яндекс.
Інструкція
1
Перш, ніж вимірювати швидкість , обов'язково потрібно переконатися в тому, що каш комп'ютер вільний від вірусів, шпигунів і інших шкідників. Це потрібно зробити з двох причин. По-перше, під час вимірювання швидкості вам буде відключити антивірус, а по-друге, віруси самі по собі сильно гальмують швидкість інтернету і причина відставання може бути саме в них. Отже, включите свій антивірус і перевірте свій ПК. Якщо шкідливі програми виявлені - видаліть їх. Якщо ні, переходьте до наступного кроку.
2
Після перевірки вимкніть усі антивіруси, антишпигуни, фаєрволи, торенти і всі інші встановлені на вашому ПК мережеві програми.
3
Переконайтеся, що всі умови для початку перевірки швидкості створені. Для цього зайдіть в меню «Мережеві підключення» і правою кнопкою миші клікніть на мережеве підключення «Стан». Подивіться на те, як поводиться число, що означає кількість прийнятих/відправлених пакетів. Якщо воно стабільно - все в порядку. Якщо ж це число постійно зростає - це погано і говорить про те, що або все-таки працює мережева програма, або не всі віруси видалені. Ще раз перевірте ПК антивірусом.
4
І тільки тепер зайдіть на сайт Яндекса і перейдіть на сторінку сервісу «Я - в інтернеті!». На сторінці ви побачите симпатичну лінієчку зеленого кольору, на якій написано «Виміряти швидкість ». Натисніть на неї і почекайте хвилинку. Незабаром програма видасть вам два значення: вашу витікаючу і вашу вхідну швидкість . Реальна швидкість вашого інтернету перевірена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ThkCwjaDogg
Зверніть увагу
Подібні сервіси також пропонують додаткові послуги, наприклад, географічне становище клієнта, його IP адреса та інші.
Корисна порада
Для вимірювання швидкості інтернету ви можете користуватися різними сервісами. Виберіть той, який вам більше подобається.