Як змінити відстань між словами. Як змінити spacing.

Зміна відстані між словами в текстах веб-сторінок не така тривіальна задача, як могло б здатися. Два, три або більше поставлених поспіль пропуску між сусідніми словами , згідно стандартам мови HTML, ніяк не відіб'ються на відстані між ними - браузер буде відображати їх як одинарний пробіл. Але, звичайно, інструменти для вирішення цього завдання є.
Інструкція
1
Один з варіантів - використовувати спеціальний символ мови HTML, який називається «нерозривний пропуск» (non-breakable-space). Відображається він так само, як і звичайний пробіл, а особливість полягає в тому, що якщо два слова розділити таким спецпробелом, то браузер буде вважати, що це одне злите слово, розділяти яке не можна. В силу цієї особливості браузер не втручатиметься і в відображення декількох таких прогалин, поставлених поспіль, тобто не замінюватиме кілька пробілів одним. Позначається цей спецзнак таким набором символів: "& nbsр;" (Без лапок). Виглядати в вихідному коді документа параграф тексту зі словами , розділеними такими спецсимволами, може так:

Це зразок & nbsр; & nbsр; параграфа & nbsр; & nbsр; & nbsр; тексту.

Тут відстань між першим і другим словом буде звичайним, між другим і третім - подвоєним, а між третім і четвертим - потроєним.
2
Набагато частіше використовується управління відстань м між словами з застосуванням мови опису стилів (CSS). Мовою CSS відповідна дефініція може виглядати, наприклад, так: word-spacing: 15px; Тут вказано розмір пробілу між сусідніми словами в 15 піксел. Стильової атрибут можна додати майже в будь тег. Наприклад, тег параграфа з таким атрибутом, що задає відстань в 20 піксел між всіма словами параграфа, може виглядати так:

Параграф тексту зі збільшеним відстань м між словами

3
Зазвичай стильові блоки поміщають в заголовну частину документа або в окремі файли. В такому блоці можна задати кілька значень відстаням між словами і розфасувати їх по різних класах, а в тілі документа вказувати в тегах посилання на відповідні класи. Наприклад, так може виглядати опис класу з ім'ям dblSpace: А тег параграфа з посиланням на цей клас в тілі документа буде, наприклад, таким :

Параграф з широкими інтервалами між слвамі